1:2 (0:1)
ŠKF Sereď
Nedeľa 20.02.2022, 17:00 • OMS Aréna Senica • Niké liga • 21. kolo

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (18:54:07)

Je rozhodnuté, Senica prehráva na domácom štadióne so Sereďou 1:2. Senica bude teda v jarnej časti bojovať o záchranu, kým hostia sa zo 6. miesta tabuľky pozrú do bojov o majstrovský titul.

90+6

90+5
    Obrovské emócie na oboch stranách, Pavlík v tvrdom súboji s Cobnanom.

90+4
    Gól definitívne platí, domáci už musia okamžite vrhnúť všetky sily do útoku.

90+3
    Ale pozor, hlavný rozhodca ešte skúma gól Pavlíka za pomoci VAR-u.
    90+2. Petr Pavlík (SEN) - 1:2

90+2
    Senica dala gól!
    Center Pirosku z rohu predĺžil Niarchos hlavou za seba na zadnú tyč, PETR PAVLÍK stál na správnom mieste a namieril presne k pravej tyči Chudého bránky! Čaká nás mimoriadne napínavý záver zápasu!

90+2
    V druhej minúte nastaveného času ešte rohový kop Senice z pravej strany.

90+1
    Petar Mićin sa v šestnástke Senice dostával do dobrej pozície, odvážnym obranným zákrokom ho zastavil Gabriel Halabrín.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Erik Gemzický nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Petar Mićin faulovaný v strede poľa, loptu teda berie Sereď.

88
    Rohový kop domáceho tímu z pravej strany. Po centri sa snažil o hlavičku skúsený Petr Pavlík, ale k lopte sa nedostal.

87
    V samom závere zápasu hosti kombinujú v strede poľa, Piroska sa snaží napádať rozohrávku Serede zo všetkých síl.

86
    Striedanie v tíme ŠKF ORION TIP Sereď: z ihriska odchádza Roman Haša, prichádza Moses David Cobnan.

85
    Ale napokon predsa len pohrozili aj domáci, Anaba pálil z ľavej strany, Chudý loptu s námahou vyrazil na tyč svojej bránky!

84
    Objektívne je však nutné povedať, že v druhom polčase je Senica naozaj absolútne mimo hru.
    83. Roko Jureškin (SER) - 0:2

83
    Sereď dala gól!
    Rýchla kontra Serede do otvorenej obrany Senice, Petar Mićin našiel výbornou prihrávkou za obranu Senice ROKA JUREŠKINA, ktorý sa rútil sám na bránku domáceho tímu. Chorvátsky obranca hostí sa pozrel na postavenie Henricha Ravasa a loptu absolútne presne upratal k ľavej tyči senickej bránky!