Fiorentina – Bergamo 1:0 (kon.) | Venezia – CFC Janov 1:1 (kon.) | Inter – Sassuolo 0:2 (kon.)
Udinese – Lazio 1:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:0 (0:0)
Atalanta Bergamo
cz Nedeľa 20.02.2022, 12:30 • Artemio Franchi, Firenze • Talianska Seria A • 26. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:31:28)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:22.

Je konec. Tři body zůstaly ve Florencii, jelikož Fiorentina zvítězila nad Atalantou 1:0.
    Ve 20. minutě skončila hlavička Gonzáleze v moci brankáře Mussy. Ve 33. minutě se Teun Koopmeiners dostal do šance, ale neprostřelil Dragowského. O šest minut později dobře vypálil Sottil, ale hostující brankář opět předvedl jistý zákrok. V 56. minutě jsme se dočkali jediné branky utkání, kterou vstřelil Krzysztof Piątek. V 61. minutě sice srovnal Ruslan Malinovskyj, ale nakonec tento gól nebyl uznán. O dvě minuty později byl navíc vyloučen trenér Atalanty Gasperini. Konec zápasu si domácí mužstvo pohlídalo.
    Fiorentina porazila Atalantu 1:0.

90+5

90+5
    Posléze přišla menší strkanice, ale sudí vše vyřešil pouze domluvou.

90+5
    Následně se domácí snažili rozehrát nakrátko, ale nebylo z toho nic vážnějšího a hosté získali autové vhazování.

90+4
    Riccardo Sottil se posléze snažil projít na druhé straně a vybojoval pro Fiorentinu rohový kop.

90+3
    Ruslan Malinovskyj to zkusil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus letěl jen vedle brány.

90+2
    Domácí zaváhali a přišli o balón na své polovině. Atalanta si vytváří tlak v nastavení utkání.

90+1
    Giuseppe Pezzella našel z levé strany centrem ve vápně Meriha Demirala, ale jeho hlavička letěla pouze nad svatyni fialek.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90
    Atalanta sice vstřelila v nastavení zápasů už pět branek, ale z nynější nepřesné přihrávky nic nebude.

89
    Krzysztof Piątek nedokázal na pravé straně vybojovat rohový kop a Juan Musso tak musí spěchat se svým odkopem.

88
    Bergamu už moc času nezbývá a Lucas Martínez skvěle vybojoval odkop od své svatyně.

87
    Nepřesná přihrávka Atalanty skončila jen v zámezí a Fiorentina bude zahrávat autové vhazování.

86
    Merih Demiral sice dostal míč na kopačky, ale jeho centr byl hodně nepřesný a skončil opět jen v moci gólmana.