Topoľčany – Martin 4:2 (kon.) | Vlci Žilina – Pov. Bystrica 2:0 (kon.) | Trnava – Skalica 4:2 (kon.)
Brezno – Humenné 4:1 (kon.) | Dubnica – Levice 9:3 (kon.)
Brezno Knights
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HC 19 Humenné
Nedeľa 13.02.2022, 18:00 • Aréna Brezno • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 42. kolo

59:40
    Brezno dalo gól!

Humenčania v záverečnej snahe o vyrovnanie ešte odvolali brankára, no nakoniec to bolo Brezno, kto strelil pravdepodobne posledný gól zápasu.
    Presadil sa RÓBERT DŽUGAN.
    Bez asistencie.

58:47
    Tak Humenné ešte bude mať predsa len šancu, keďže minútu a 13 sekúnd pred koncom zápasu odchádza na trestnú lavicu domáci Kaščák.

58:01
    Do konca zápasu si na trestnej lavici posedia Velichkin.so Surovým. Obaja za hrubosť.

54:49
    Presilovka Brezna napokon končí o minútu skôr, keď sa pomerne zbytočne nechal vylúčiť Ganz.

54:40
    Od modrej švihom vypálil Eduard Kaščák. Jeho pokus však do lapačky chytil Balogáč a vhadzovať sa tak bude po ľavici humenského brankára.

50:49
    Nepekný zákrok pri mantineli predviedol Patrik Španko. Brezno si tak zahrá ďalšiu presilovku, no tentoraz bude trvať až 5 minút.

44:30
    Do samostatného nájazdu unikol Giertl avšak napálil to iba do mantinelu.
    Puk sa potom odrazil mimo nebezpečnej zóny.

40:48
    Na trestnú lavicu v úvode tretiny pôjde Oliver Giertl za hru vysokou hokejkou.

37:09

Po rýchlom protiútoku sa k puku dostal JAKUB VESELÝ a ten pohotovou strelou prekonal Balogáča po tretíkrát v zápase.
    Brezno tak vedie už rozdielom dvoch gólov.
    Asistencie: Eduard Kaščák

34:28
    V zaujímavej šanci sa ocitol Kristián Horvát. Ani jeho strela sa v tejto presilovke neujala, keďže ho vychytal dobre postavený Mičík.

33:42
    Akcia Humenčanov bola zastavená kvôli faulu Ganza a tento hráč Brezna si teda pôjde sadnúť na trestnú lavicu.

33:25
    Skvelú prihrávku do otvoreného priestoru dostal Kevin Jendroľ. Jeho strela príklepom z prvej však trafila iba mantinel a puk sa odrazil mimo nebezpečnej zóny pre brankára Balogáča.

29:19
    Už po druhýkrát v zápase mieri na trestnú lavicu Patrik Španko. Hráči Brezna tak budú chvíľu hrať presilovku o dvoch hráčov.

28:17
    Šancu ísť do vyššieho vedenia dáva domácim Dominik Borov. Humenčan sa totiž previnil voči pravidlám a uvidíme tak ďalšiu presilovku.

28:10

Nakoniec sa tesne po skončení početnej výhody podarilo presadiť OLVEROVI GIERTLOVI peknou strelou z blízkosti pravého kruhu pre vhadzovanie.
    Asistencie: Róbert Džugan, Maroš Surový

25:59
    Na sériu vylúčení kvôli hákovaniu nadväzuje Igor Velichkin. Brezno si tak zahrá skrátenú presilovku štyroch proti trom.

25:06
    Tak táto presilovka nemala dlhé trvanie. Hneď po buly totiž súpera podrazil Peter Melcher a bude sa hrať v štyroch na oboch stranách.

25:01
    A početnú výhodu bude mať druhej tretine aj Brezno. Na trestnú lavicu odchádza Lukáš Lačný.

22:00
    Strelec zatiaľ jediného gólu domáceho tímu Dávid Boldižár sa previnil voči pravidlám a Humenčanom tak ponúka presilovku.

17:37
    V závere tretiny dostanú šancu na skórovanie v podobe početnej výhody domáci.
    Proti pravidlám sa totiž previnil Poroshin.

13:39
    Proti pravidlám sa previnil ďalší hráč Brezna. Gabriel Olejník kvôli hákovaniu dáva Humenčanom dobrú príležitosť ísť do vedenia.

09:47
    Presilovku k dispozícii dostanú aj hostia, Proti pravidlám sa totiž previnil Jakub Veselý.

09:01

Presilovková kombinácia domácich nakoniec slávi úspech. Po sérii prihrávok sa rozhodol vypáliť DÁVID BOLDIŽÁR a len 13 sekúnd pred koncom početnej výhody trafil do čierneho. Stav zápasu tak máme znovu vyrovnaný.
    Asistencie: Eduard Kaščák, Peter Melcher

07:19
    Za sekanie pôjde na trestnú lavicu Igor Velichkin a Brezno tak bude mať výhodu až o dvoch hráčov.

07:14
    Brezno dostane šancu na vyrovnanie. Za držanie si pôjde na trestnú lavicu sadnúť strelec prvého gólu Patrik Španko.

04:55
    Humenné dáva gól!
    Hostia využívajú hneď jednu zo svojich prvých šancí v zápase. Peknou strelou švihom sa presadil PATRIK ŠPANKO.
    Asistencie: Lukáš Hvila, Lukáš Lačný

04:10
    Maroš Surový dostal puk do voľného priestoru a okamžite vypálil. Puk z jeho hokejky však bohužiaľ pre hostí iba opečiatkoval mantinel.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Martin Kožiak

Góly a asistencie: 10. Boldižár (Kaščák, Melcher), 29. Giertl (Džugan, Surový), 38. Veselý (Kaščák), 60. Džugan – 5. Španko (Hvila, Lačný)

Brezno Knights: Mičík (Pončák) – Petrinec, Ganz, Boldižár, Homola, Kaščák, Soveľ, Viktorin – Surový, Giertl, Sarvaš, Jendroľ, Džugan, Melcher, Dvonč, Kylnar, Kraut, Šebest, Veselý, Olejník
    Tréner: J. Beck

HC 19 Humenné: Balogáč (Krasanovský) – Pichnarčík, Poroshin, Chovan, Ivanov, Ťavoda, Španko, Markuš – Horvát, Krajňák, Borov, Hvila, Markuš, Lačný, Solomonchak, Šimčák, Velichkin, Macko, Farkaš
    Tréner: A. Parfenov

Rozhodca: M. Jobbágy, V. Smerek