2:0 (1:0)
AS Rím
cz Utorok 08.02.2022, 21:00 • San Siro, Milán • Taliansky pohár • Štvrťfinále

89
    Také AS Řím má dostřídáno: místo zraněného Abrahama přichází na hřiště Afena-Gyan.

85
    Inter Milán provádí najednou zbylé tři změny v sestavě: ze hřiště odcházejí Vidal, Perišić a Barella, nastupují Vecino, Dumfries a Dumfries.

82
    Sánchez posadil trestný kop na hlavu Ivana Perišiće, který trkl míč v tlačenici o zem těsně vedle římské brány.

76
    Současně střídá Inter Milán: místo střelce zatím vítězné branky Džeka nastupuje Lautaro Martínez.

76
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Viña, přichází El Shaarawy.

70
    Dvojnásobné střídání proběhne v mužstvu AS Řím: ze hřiště odcházejí Veretout a Oliveira, opačným směrem míří Cristante a Pellegrini.
    68. Alexis SÁNCHEZ - 2:0

68
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Další rána do šibenice se však již ujala. Z 23 metrů vyslal po Darmianově přihrávce nechytatelný projektil do vinglu ALEXIS SÁNCHEZ a výrazně přibližuje modročerné barvy do semifinále!
    64. Barellovu výstavní střelu vyškrabuje Patrício

64
    Nicolo Barella nechal famózní akcí vyniknout také hostujícího brankáře! Vyhnul se dvěma skluzujícím protihráčům a rána do šibenice mu sedla náramně, Rui Patrício se však vrhl po míči včas a vytahuje ho také na roh.
    62. Oliveirovu tečovanou střelu vyškrabuje Handanović

62
    Oliveirovu dalekonosnou ránu tečoval Brozović ramenem do protipohybu Samira Handanoviće, který prokázal výborný postřeh a vyškrabuje míč zpod břevna na roh.

46
    José Mourinho posílá do druhého poločasu na hřiště Marashe Kumbullu, který vystřídal Rogera Ibañeze.

45
    Následuje očekávané střídání Interu Milán: zraněného Bastoniho nahrazuje ještě před přestávkou Stefan de Vrij.

38
    Žlutou kartu dostává Gianluca Mancini (AS Řím).

37
    Žlutou kartu dostává Nicolò Zaniolo (AS Řím) za faul na Bastoniho.
    19. Zaniolo neprostřelil ve velké šanci Handanoviće

19
    Abraham dokázal vybojovaný míč před velkým vápnem Interu posunout ideálně na Zaniola, který placírkou po zemi neprostřelil Handanoviće a dorážku promáchl.

15
    Hosté poprvé zahrozili. Mchitarjan se protáhl po pravé straně a posílal přízemní centr před bránu Abrahamovi. Brankáři Handanovićovi se povedlo do centru sáhnout, takže musel Abraham zakončovat stehnem a ještě jednou tečovaný míč zblízka přeletěl obloukem na horní síť.

6
    Barellova nádherná rána z dálky otřásla břevnem za překonaným Patríciem! Inter mohl v šesté minutě vést 2:0.
    2. Edin DŽEKO - 1:0