Wisla Kraków – Ostrava 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 0:0 (zruš.) | Liberec – War. Poznaň 4:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Podbrezová 0:0 (zruš.) | Ružomberok – Bielsko-Biala sk 2:1 (kon.) | Rijeka – Slovácko 1:1 (kon.)
Levski Sofia – Bohemians 1:1 (kon.) | Kraków – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Radomiak – Hr. Králové 1:2 (kon.)
Chimki – Ostrava 1:1 (kon.)
Levski Sofia
1:1 (1:0)
Bohemians 1905
cz Piatok 21.01.2022, 14:00 • Belek • Prípravný zápas
    80. Andrejev dokázal vytáhnout zakončení Necida na horní tyč!

80
    Tomáš Necid se dostal do zakončení v malém vápně, ale brankář Andrejev jeho pokus dokázal vytáhnout na břevno!
    78. Bačkovský vyrazil hlavičku Córdoby.

78
    Jose Córdoba se po centru z rohu dostal ke hlavičce, ale Bačkovský předvedl velmi dobrý zákrok, když se natáhl ke své tyči!

67
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Koubek, přichází Necid.
    46. Roman KVĚT - 1:1

46
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Fantastický vstup českého celku do druhé půle, neboť už po třiceti vteřinách je srovnáno na 1:1! ROMAN KVĚT se dostal k balónu uvnitř vápna a tvrdou ránou k tyči prostřelil Andrejeva.

46
    Sestava Bohemians do 2. poločasu: Bačkovský – Köstl, Bederka, Vondra – Dostál, Květ, Jindřišek, Hronek, Kovařík – Koubek, Chramosta
    43. Bari zakončil hlavou do tyče!

43
    Wenderson Tsunami poslal skvělý centr do vápna, kde se dostal ke hlavičce Bilal Bari, ale ten rovněž trefil pouze brankovou konstrukci!
    40. Hlavička hostujícího hráče trefila břevno!

40
    Největší šance Bohemky v zápase, ovšem hlavička uvnitř vápna pouze orazítkovala horní tyč!

38
    Andrian Krajev šel do skluzu ve středu hřiště velmi tvrdě a uviděl za svůj počin žlutou kartu.
    13. Bilal BARI - 1:0

13
    Levski Sofia právě vstřelila branku!
    Domácí celek jde do vedení! Wenderson Tsunami poslal z levé strany přihrávku blíž k hranici vápna, kde si ale obrana Bohemky poradila katastrofálně a dostala tak BILALA BARIHO do obrovské šance, se kterou si marocký útočník poradil zkušeně.