Lyon – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Olympique Lyon
1:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Piatok 21.01.2022, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

90+1
    Žlutou kartu dostává za svůj faul Sada Thioub (AS Saint-Étienne).

80
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Rayan Cherki.

80
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Houssem Aouar, přichází Xherdan Shaqiri.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází El Hadji Dieye.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Zaydou Youssouf, přichází Aimen Moueffek.

74
    Lyon vyrazil do přečíslení, Tino Kadewere však místo přihrávky volnému Aouarovi volil přízemní střelu, kterou Paul Bernardoni dokázal včasným pádem na zem vyrazit. Díky němu jsou hosté stále ve hře.

64
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Lucas Douath, přichází Sada Thioub.

64
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvann Maçon, přichází Jean-Philippe Krasso.

62
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Tino Kadewere.

59
    Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (Olympique Lyon). Hráč Lyonu si koledoval už předtím, nyní už hlavní arbitr trestá.
    56. Aouar náskok svého týmu nezvýšil

56
    Houssem Aouar naběhl za hostující obranu, vyhnul se ofsajdu a postupoval prakticky sám na brankáře, ovšem toho nepřekonal, vyběhnutý Paul Bernardoni vyrazil prudkou ránu do bezpečí.

50
    Žlutou kartu dostává Yvann Maçon (AS Saint-Étienne), který strčil u postranní lajny do protihráče, ovšem ten se teatrálně skácel k zemi a taky měl vidět žlutý trest.

46
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Adil Aouchiche, přichází Bakary Sako.

45+1
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Léo Dubois, přichází Malo Gusto.

42
    Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne) a to zřejmě za protesty. Hráči Saint-Étienne se zřejmě nelíbilo, že následný zákrok soupeře na jeho osobu nebyl posouzen jako faul.

42
    Mahdi Camara nebyl daleko od vyrovnání, hlavou ale poslal míč z penaltového puntíku jen na střed brány a gólman Lyonu jej stihl vyrazit.
    38. Aouar náskok svého týmu nezvýšil

38
    Málem to bylo o dva góly. Houssem Aouar se dostal z úrovně penalty do zakončení, avšak jeho přízemní střelu na vzdálenější stranu dokázal vynikajícím zákrokem vyrazit brankář hostujícího týmu.

19
    Žlutou kartu dostává Lucas Douath (AS Saint-Étienne).
    15. Moussa DEMBÉLÉ - 1:0

15
    Lyon právě vstřelil branku!
    MOUSSA DEMBÉLÉ to provedl velmi zkušeně, k míči nabíhal pomalu a pak zamířil do levého dolního rohu brány, zatímco gólman hostů volil opačnou stranu.
    14. Penaltový zákrok

14
    Moussa Dembélé byl atakován v pokutovém území a hlavní arbitr ukazuje na penaltový puntík.

Petr Frömel

Góly: 15. M. Dembélé (pen.)

Karty:   59. Da Silva (LYO) – 19. Douath (SET), 42. M. Camara (SET), 50. Maçon (SET), 90+1. Thioub (SET)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:17.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Da Silva, Mendes, Lukeba – Henrique, Caqueret, Guimarães, Dubois (C) (45+1. Gusto) – Aouar (80. Shaqiri), Paquetá (80. Cherki) – M. Dembélé (62. Kadewere).
    Náhradníci: Pollersbeck – Gusto, Lomami, Shaqiri, Kadewere, Cherki, Keita, B. Barcola.

Tréner: P. Bosz.

AS Saint-Étienne: Bernardoni – Maçon (64. Krasso), Bakayoko, Kolodziejczak (C), Nade, Gabriel Silva – Douath (64. Thioub), M. Camara, Youssouf (76. Moueffek), Aouchiche (46. Sako) – Nordin (76. Dieye).
    Náhradníci: Green – Moueffek, Mouton, Dioussé, Dieye, Krasso, Thioub, Sako.

Tréner: P. Dupraz.