Holandsko – Rumunsko | 31:30 (kon.) | | | Rusko – Slovinsko | 26:26 (kon.) | | | Nórsko – Portoriko | 43:7 (kon.) |
Čierna Hora – Srbsko | 25:27 (kon.) | | | Francúzsko – Poľsko | 26:16 (kon.) | | | Kazachstán – Švédsko | 20:55 (kon.) |
koniec
Tým Ruské házenkářské federace
26:26
(14:15)
Slovinsko
Matúš Macháč
Tým Ruské házenkářské federace | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
99 | B | P. Kaplina | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | B | A. Laginová | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | PK | O. Fominová | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | SS | Y. Frolova | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | P. Gorshkova | 0/0 | 0 | 1 | ||
33 | SS | J. Ilinová | 7/2 | 2 | 0 | ||
67 | P | A. Illarionovová | 1/0 | 0 | 0 | ||
36 | PK | Y. Managarova | 5/0 | 0 | 0 | ||
96 | LS | Y. Markova | 3/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | E. Mikhaylichenko | 5/0 | 0 | 0 | ||
41 | LS | V. Nikita | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | SS | K. Sabirova | 0/0 | 1 | 0 | ||
86 | LS | O. Shcherbak | 0/0 | 0 | 0 | ||
39 | PS | A. Skorobogatčenková | 4/0 | 0 | 1 | ||
51 | SS | M. Tazhenova | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | SS | X. Zakordonská | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 26/2 | 3 | 0 | 2 | 0 | ||
Slovinsko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
21 | B | A. Pandżić | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | M. Vojnović | 0/0 | 0 | 0 | ||
41 | P | A. Beganović | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | PK | T. Gomilar-Zickero | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | A. Gros | 4/0 | 1 | 1 | ||
35 | LS | E. Hrvatin | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | LS | P. Kramar | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | P | N. Ljepoja | 4/0 | 0 | 1 | ||
44 | PS | D. Mrmolja | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | E. Novak | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | E. Omoregie | 0/0 | 0 | 1 | ||
10 | LS | T. Stanko | 7/0 | 0 | 0 | ||
28 | LS | M. Svetik | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | A. Varagić | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | N. Żabjek | 0/0 | 0 | 1 | ||
18 | SS | N. Zulić | 3/0 | 0 | 2 | ||
Celkom | 26/0 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Tým Ruské házenkářské federace:
Laginová, Kaplina – Gorshkova, Mikhaylichenko, Fominová, Sabirova, Ilinová, Managarova, Skorobogatčenková, V. Nikita, Tazhenova, Zakordonská, Illarionovová, Frolova, Shcherbak, Markova.
Náhradníci:
Tréner: Liudmila Bodnieová
Slovinsko: Vojnović, Pandżić – Novak, Gros, Omoregie, Stanko, Ljepoja, Zulić, Varagić, Svetik, Hrvatin, Beganović, Mrmolja, Gomilar-Zickero, Kramar, Żabjek.
Náhradníci:
Tréner: Branka Mijatović
Náhradníci:
Tréner: Liudmila Bodnieová
Slovinsko: Vojnović, Pandżić – Novak, Gros, Omoregie, Stanko, Ljepoja, Zulić, Varagić, Svetik, Hrvatin, Beganović, Mrmolja, Gomilar-Zickero, Kramar, Żabjek.
Náhradníci:
Tréner: Branka Mijatović
Rozhodca: Maria Ines Paolantoniová, Mariana Garciová (vš. ARG)
Diváci: 385
Nejvíce branek: Ilinová 7/2, Michajličenková 5, Managarovová 5 – Stanková 7, Grosová 4, Ljepojaová 4. Rozhodčí: Maria Ines Paolantoniová, Mariana Garciová (vš. ARG). Sedmimetrové hody: 5/2 – 1/0. Vyloučení: 2:6. (16:56:09)
(20:22)
(20:22)