Holandsko – Rumunsko | 31:30 (kon.) | | | Rusko – Slovinsko | 26:26 (kon.) | | | Nórsko – Portoriko | 43:7 (kon.) |
Čierna Hora – Srbsko | 25:27 (kon.) | | | Francúzsko – Poľsko | 26:16 (kon.) | | | Kazachstán – Švédsko | 20:55 (kon.) |
koniec
Holandsko
31:30
(17:14)
Rumunsko
Jiří Polášek
Holandsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
38 | B | Y. ten Holte | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | T. Wester | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | L. Abbingh | 3/1 | 1 | 0 | ||
7 | PK | D. Bont | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | LS | K. Dulfer | 4/0 | 0 | 0 | ||
19 | P | M. Freriks | 0/0 | 0 | 0 | ||
48 | PS | D. Housheer | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | SS | L. Knippenborg | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | PK | A. Malestein | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | L. Nüsser | 0/0 | 1 | 0 | ||
79 | LS | E. Polman | 2/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | I. Smits | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | P | D. Snelder | 3/0 | 0 | 2 | ||
22 | LS | Z. Sprengers | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | L. van der Heijden | 4/0 | 0 | 0 | ||
12 | LS | B. van Wetering | 7/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 31/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||
Rumunsko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | D. Ciucä | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | Y. Dumanska | 0/0 | 0 | 0 | ||
37 | PK | A. Badea | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LS | B. Bazaliu | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LS | N. Dinca | 1/0 | 0 | 0 | ||
97 | LS | A. Dindiligan | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | LS | B. Harabagio | 3/0 | 0 | 0 | ||
96 | PS | A. Ilie | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | C. Laslo | 6/4 | 0 | 0 | ||
89 | PK | L. Moisä | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | L. Ostase | 5/0 | 0 | 0 | ||
21 | P | C. Pintea | 7/0 | 1 | 1 | ||
26 | LS | A. Polocoșer | 0/0 | 0 | 2 | ||
29 | SS | D. Rotaru | 4/0 | 0 | 0 | ||
6 | P | A. Subțiricä-Iovänescu | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | SS | M. Zamfirescu | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 30/4 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Holandsko:
Wester, ten Holte – van der Heijden, Bont, Abbingh, Nusser, Snelder, Knippenborg, van Wetering, Dulfer, Freriks, I. Smits, Sprengers, Malestein, Housheer, Polman.
Náhradníci:
Tréner: M. Tijsterman
Rumunsko: Ciucä, Dumanska – Dinca, Zamfirescu, Subțiricä-Iovänescu, Laslo, Bazaliu, Pintea, Polocoșer, Ostase, Rotaru, Harabagio, Moisä, Ilie, Dindiligan, Badea.
Náhradníci:
Tréner: A. Vasile
Náhradníci:
Tréner: M. Tijsterman
Rumunsko: Ciucä, Dumanska – Dinca, Zamfirescu, Subțiricä-Iovänescu, Laslo, Bazaliu, Pintea, Polocoșer, Ostase, Rotaru, Harabagio, Moisä, Ilie, Dindiligan, Badea.
Náhradníci:
Tréner: A. Vasile
Rozhodca: Alpaidze – Berezkina
Diváci:
Nejvíce branek: van Weteringová 7, van der Heijdenová 4, Dulferová 4 – Pinteaová 7, Laslová 6/4, Ostaseová 5. Rozhodčí: Alpaidze – Berezkina. Sedmimetrové hody: 3/1 – 5/4. Vyloučení: 2:3.