Holandsko – Rumunsko | 31:30 (kon.) | | | Rusko – Slovinsko | 26:26 (kon.) | | | Nórsko – Portoriko | 43:7 (kon.) |
Čierna Hora – Srbsko | 25:27 (kon.) | | | Francúzsko – Poľsko | 26:16 (kon.) | | | Kazachstán – Švédsko | 20:55 (kon.) |
koniec
Francúzsko
26:16
(14:9)
Poľsko
Jiří Polášek
Francúzsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | C. Darleuxová | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | L. Glauser | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | PS | O. Ahanda | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | P | B. Edwige | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | P | P. Foppaová | 6/0 | 0 | 0 | ||
31 | PK | L. Granier | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | T. Horacek | 1/1 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Lassourceová | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | K. Niakaté | 2/0 | 0 | 0 | ||
2 | SS | M. Nocandy | 2/0 | 0 | 1 | ||
27 | LS | E. Nze Minko | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | LS | A. Pineau | 3/1 | 0 | 0 | ||
19 | PS | O. Sercienová-Ugolinová | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | PK | A. Toublanc | 4/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | C. Valentini | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | SS | G. Zaadi Deuna | 3/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 26/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
Poľsko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
99 | B | M. Maliczkiewicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | A. Płaczek | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | B | B. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
89 | SS | K. Achruk | 2/0 | 0 | 1 | ||
66 | P | J. Andruszak | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PK | M. Balsam | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | M. Gęga | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | PK | A. Górna | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | PS | M. Kobylińska | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | S. Matuszczyk | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | LS | D. Nocuń | 4/0 | 0 | 0 | ||
39 | PS | N. Nosek | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | O. Płomińska | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | A. Rosiak | 1/0 | 0 | 1 | ||
94 | SS | R. Roszak | 3/1 | 1 | 2 | ||
2 | LS | A. Zimnyová | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 17/1 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Francúzsko:
Glauser, Darleuxová – Nocandy, Toublanc, Valentini, Pineau, Lassourceová, Zaadi Deuna, Niakaté, Ahanda, Sercienová-Ugolinová, Horacek, Edwige, Foppaová, Nze Minko, Granier.
Náhradníci:
Tréner: Olivier Krumbholz
Poľsko: Płaczek, Zima, Maliczkiewicz – Zimnyová, Płomińska, Kobylińska, Balsam, Gęga, Matuszczyk, Górna, Rosiak, Nosek, Szarawaga, Achruk, Roszak, Nocuń.
Náhradníci:
Tréner: Arne Senstad
Náhradníci:
Tréner: Olivier Krumbholz
Poľsko: Płaczek, Zima, Maliczkiewicz – Zimnyová, Płomińska, Kobylińska, Balsam, Gęga, Matuszczyk, Górna, Rosiak, Nosek, Szarawaga, Achruk, Roszak, Nocuń.
Náhradníci:
Tréner: Arne Senstad
Rozhodca: D. Loncar – Z. Loncar
Diváci:
Nejvíce branek: Foppaová 6, Toublancová 4, Pineauová 3/1 – Nocuńová 4, Roszaková 3/1, Balsamová 3. Rozhodčí: D. Loncar – Z. Loncar. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 1:4.