Česko – Wales 2:2 (kon.) | Estónsko – Bielorusko 2:0 (kon.) | Gibraltar – Čierna Hora 0:3 (kon.)
Lotyšsko – Holandsko 0:1 (kon.) | Turecko – Nórsko 1:1 (kon.) | Cyprus – Chorvátsko 0:3 (kon.)
Malta – Slovinsko 0:4 (kon.) | Rusko – Slovensko sk 1:0 (kon.) | Nemecko – Rumunsko 2:1 (kon.)
Island – Arménsko 1:1 (kon.) | Lichtenštajnsko – S. Macedónsko 0:4 (kon.)
Nemecko
2:1 (0:1)
Rumunsko
cz Piatok 08.10.2021, 20:45 • Volksparkstadion, Hamburk • Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina J

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera u dalšího fotbalu zase někdy na početnou. (22:42:27)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:10.
    Německo dokázalo otočit nepříznivý průběh zápasu a vyhrálo těsně 2:1.

Je dobojováno! Po nevydařeném prvním poločase se německý tým dokázal vzchopit a po brance Gnabryho a Müllera otočil ve druhém poločase nepříznivý průběh tohoto utkání a vyhrál 2:1. Do tabulky si tedy Německo připsalo další tři body a odskočilo svým soupeřům na rozdíl šesti bodů. Druhá Severní Makedonie a třetí Arménie má po dvanácti bodech.

90+5

90+4
    Rohový kop nebyl z kategorie těch povedených. Německá obrana si dokázala poradit a míč odkopla daleko do bezpečí. Rozhodčí za malý moment ukončí tento zápas.

90+3
    Na druhé straně to byl Andrei Ratiu, který dokázal vybojovat roh pro svůj tým. Rumunsko má zřejmě poslední šanci na vyrovnání v zápase.

90+2
    Lukas Klostermann se snažil svůj centr dostat do pokutového území, jenže vybojovat jenom výhodu výhodu rohového kopu. Rumunský tým se musí vrátit a ubránit tuto německou šanci.

90+1
    Serge Gnabry byl pod tlakem tři obránců, ale i tak si dokázal tento hráč udržet míč pod svou kontrolou a ještě konstruktivně rozehrát.

90
    Rozhodčí tohoto utkání nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby utkání.

89
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Karim Adeyemi.

88
    Vlad Chiricheş se úplnou náhodou dostal do střelecké pozice před německou brankou, ale k vytoužené střele se nakonec nedostal. Skvělý Niklas Süle ho dokázal čistým způsobem zablokovat.

87
    Thilo Kehrer neměl jedinou možnost jak přerušit hostující kontr, než jediný nedovoleným zastavením pronikajícího hráče. Rozhodčí neváhal mu udělit žlutou kartu.

87
    Leroy Sané se už chystal k centru, ale nakonec si to rozmyslel a míč poslal zpět na své obránce, kteří si míč vymění i s jejich brankářem. Rumunsko se musí dát opět do módu napadání.

86
    Když se hostující tým dostane v tuto chvíli na míč, tak to posléze končí i nepřesnou přihrávkou. Tohle rozhodně není cesta k vyrovnání. Rumunsko se bude muset v posledních minutách zlepšit.

85
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Lukas Klostermann.

84
    Domácí tým se dostal k míči a vypadá to tak, že se vůbec nemá k nějakému zběsilému útočení. Průběžný výsledek domácímu týmu zřejmě stačí.

83
    Na tahu je v tuto chvíli rumunský tým, který poprvé v zápase musí dotahovat nepříznivý výsledek. Německu teď stačí si hlídat prostor před vlastní brankou a v klidu zápas dohrát.

82
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází George Puşcaş, přichází Alexandru Mitrita.
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Cristian Albu.