Moldavsko – Wales 1:0 (kon.) | Litva – Malta 2:1 (kon.) | Bulharsko – Gibraltar 5:0 (kon.)
Bosna – Taliansko 1:2 (kon.) | Chorvátsko – Nórsko 3:2 (kon.) | Rusko – Sev. Írsko 1:0 (kon.)
Bielorusko – Grécko 0:2 (kon.) | Švédsko – Čierna Hora 3:1 (kon.) | Írsko – Luxembursko 2:0 (kon.)
Azerbajdžan – Fínsko 1:1 (kon.) | Francúzsko – Ukrajina 5:0 (kon.) | Estónsko – Rakúsko 0:4 (kon.)
Švajčiarsko – Holandsko 2:2 (kon.) | Maďarsko – Poľsko 2:2 (kon.) | Belgicko – Kazachstan 2:0 (kon.)
Španielsko – Slovensko sk 3:2 (kon.)
Maďarsko
2:2 (0:0)
Poľsko
cz Piatok 08.10.2021, 20:00Kvalifikácia na ME U21 • Skupina B

Zajímavá podívaná. Především druhý poločas, který nabídl čtyři branky a napínavý závěr. Domácí šli do vedení ve 48. minutě, ale Polsku se povedlo srovnat z penalty a následně taky otočit stav. Jenže domácí sebrali síly v závěru a po brance z 5. minuty nastavení berou bod! (22:06:19)

90+8

90+8
    A je z toho roh pro hosty, který rozehraje Poręba.

90+7
    Bárányho pokus lapí Majchrowicz, do útoku se nyní hrne Polsko.

90+6
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Filip Marchwiński, přichází Daniel Szelagowski.
    90+5. András NÉMETH - 2:2

90+5
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    ANDRÁS NÉMETH je domácím hrdinou. V páté minutě nastavení totiž dokázal srovnat na 2:2, když k němu doputoval míč po hlavičkovém souboji, do kterého se pustil brankář Polska a propálil dva obránce, kteří chtěli ještě zastavit míč na brankové čáře.

90+4
    Žlutou kartu dostává Attila Mocsi (Maďarsko).

90+2
    Sámuel Major oslabuje Maďarsko po faulu na Szymczaka a poměr sil se rázem srovná.

90+1
    Komáromi obstaral rozehrávku standardní situace, jenže Majchrowicz zavřel polskou branku.

90
    Nastavovat se bude sedm minut!

90
    Michał Skóraś uviděl druhou žlutou kartu a Polsko bude v nastavení bránit bez něj!

90
    Žlutou kartu dostává Dániel Csóka (Maďarsko).

88
    Čerstvý muž na trávníku Tamás Kiss se ihned zapojil do útoku. Majchrowicz musel zasahovat.