Luxembursko – Írsko 1:1 (kon.) | S. Macedónsko – Srbsko 0:0 (kon.) | Kazachstan – Dánsko 0:1 (kon.)
Bosna – Švédsko 1:1 (kon.) | Fínsko – Chorvátsko 0:2 (kon.) | Litva – Španielsko 0:2 (kon.)
Bulharsko – Wales 0:4 (kon.) | Taliansko – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Rakúsko – Azerbajdžan 6:0 (kon.)
Rusko – Malta 6:0 (kon.) | Cyprus – Lichtenštajnsko 6:0 (kon.) | Gibraltar – Švajčiarsko 0:4 (kon.)
Ukrajina – Arménsko 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Nemecko 1:3 (kon.) | Turecko – Škótsko 1:1 (kon.)
Estónsko – Nórsko 0:5 (kon.) | Holandsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Island – Grécko 1:1 (kon.)
Poľsko – Izrael 1:2 (kon.) | Anglicko – Kosovo 2:0 (kon.) | San Maríno – Maďarsko 0:4 (kon.)
Sev. Írsko – Slovensko sk 1:0 (kon.)
Cyprus
6:0 (4:0)
Lichtenštajnsko
cz Utorok 07.09.2021, 18:00Kvalifikácia na ME U21 • Skupina D

83
    Žlutou kartu dostává Hilti (Lichtenštejnsko).

75
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Netzer, přichází Eggenberger.

65
    Kypr právě vstřelil branku!
    Kypr přidává i šestou branku! KONSTANTINOS ILLIA se také zapsal mezi střelce dnešního souboje!

64
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Schiess, přichází Schadler.
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Schlegel, přichází Schreiber.

59
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Sotiriou, přichází Pikis.

47
    Skvělý vstup Kypru do druhého poločasu! Hned v jeho úvodu se o pátou branku domácích postaral GIANNIS GEROLEMOU!

46
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Sergiou, přichází Paroutis.

45
    Nastavují se tři minuty!

42
    Domácí proměnili první poločas dnešního souboje v jednoznačnou exhibici! Čtvrtou branku Kypru přidává ANDRONIKOUS KAKOULIS z penalty.

41
    Žlutou kartu dostává Gerolemou (Kypr).

40
    Kanonáda Kypru pokračuje! Pět minut před přestávkou se o třetí branku domácího celku postaral IOANNIS COSTI!

34
    Domácí celek přidává i druhou branku a potvrzuje roli velkého favorita! O druhý zásah Kypru během krátké chvíle se postaral IOANNIS COSTI!

32
    Domácí Kypr se dostává do vedení! ANDRONIKOS KAKOULLIS si naběhl na přihrávku mezi obránce a překonal Vanoniho!

Tomáš Kubečka

Góly: 32. Kakoulis, 34. Costi, 40. Costi, 42. Kakoulis (pen.), 47. Gerolemou, 65. Ilia

Karty:   41. Gerolemou (CYP) – 83. Hilti (LIC)

Držení míče: 80 % : 20 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 9:0. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:12.
    Cyprus: Kyriakou – Kyprianou, Kerkez, Michail – Sergiou (46. Paroutis), Naoum, Gerolemou, Nikolaou – Sotiriou (59. Pikis), Kakoulis, Costi
    Náhradníci: Andreou, Charalampous, Chrysostomou, Ilia, Kittos, Mamas, Paroutis, Piis, Sielis

Lichtenštajnsko: Vanoni – Schiess (64. Schadler), Unterrainer, Buchel, Hilti, Jager – Graber, Schlegel (64. Schreiber), Luchinger, Beck – Netzer (75. Eggenberger)
    Náhradníci: Ducak, Eggenberger, Foser, Gassner, Graber, Hasler, Loosli, Schadler, Schreiber