Luxembursko – Írsko 1:1 (kon.) | S. Macedónsko – Srbsko 0:0 (kon.) | Kazachstan – Dánsko 0:1 (kon.)
Bosna – Švédsko 1:1 (kon.) | Fínsko – Chorvátsko 0:2 (kon.) | Litva – Španielsko 0:2 (kon.)
Bulharsko – Wales 0:4 (kon.) | Taliansko – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Rakúsko – Azerbajdžan 6:0 (kon.)
Rusko – Malta 6:0 (kon.) | Cyprus – Lichtenštajnsko 6:0 (kon.) | Gibraltar – Švajčiarsko 0:4 (kon.)
Ukrajina – Arménsko 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Nemecko 1:3 (kon.) | Turecko – Škótsko 1:1 (kon.)
Estónsko – Nórsko 0:5 (kon.) | Holandsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Island – Grécko 1:1 (kon.)
Poľsko – Izrael 1:2 (kon.) | Anglicko – Kosovo 2:0 (kon.) | San Maríno – Maďarsko 0:4 (kon.)
Sev. Írsko – Slovensko sk 1:0 (kon.)
Cyprus
6:0 (4:0)
Lichtenštajnsko
cz Utorok 07.09.2021, 18:00Kvalifikácia na ME U21 • Skupina D

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:55:22)

Držení míče: 80 % : 20 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 9:0. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:12.

Je konec! Kypr poráží Lichtenštejnsko vysoko 6:0. Domácí Kypr vede už 4:0. Na první branku se přitom čekalo do 32. minuty, kdy se prosadil Kakoulis. O dvě minuty později se trefil Costi, který pět minut před přestávkou přidal svůj druhý zásah. Ve 42. minutě pak proměnil penaltu Kakoulis. Hned po návratu z kabin přidal pátý zásah Gerolemou a střídající Ilia v 65. minutě napsal gólovou tečku za dnešním soubojem.

90+4

90+2
    Domácí si v závěru ještě zkouší pohlednou a rychlou kombinaci na vlastní polovině. Hosté už rozehrávku neatakují.

90
    Nastavují se dvě minuty!

89
    Kerkez ještě uspěl v hlavičkovém souboji s Beckem. Nyní už se prakticky jen čeká na závěrečný hvizd.

86
    Duel se už pouze dohrává. Ani jeden z týmů se už nikam nežene. Na míči hraje Kypr.

83
    Žlutou kartu dostává Hilti (Lichtenštejnsko).

81
    Unterrainer uspěl v přetlačované na levé straně a nepustil domácího hráče do pokutového území.

79
    Vanoni si dal pozor na dalekonosnou střelu zpoza velkého vápna a připsal si vynikající zákrok.

77
    Luchinger zahrával přímý kop. Nádherným centrem našel Beckovu hlavu, ale druhý jmenovaný selhal v solidní šanci.

75
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Netzer, přichází Eggenberger.

74
    Gerelemou si při průniku na polovinu soupeře pomohl faulem, což neuniklo zraku rozhodčího.

72
    Naoum zahrával přímý kop, kterým hledal spoluhráče u zadní tyče, ale jeho centr byl dlouhý.

70
    Domácí zahrávali rohový kop. Na prudký centr si naskočil Kerkez, ale hlavou minul branku.

68
    Domácí Kypr má dnešní duel jednoznačně pod kontrolou. Costi diriguje rozehrávku svého mužstva.

65
    Kypr právě vstřelil branku!
    Kypr přidává i šestou branku! KONSTANTINOS ILLIA se také zapsal mezi střelce dnešního souboje!

64
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Schiess, přichází Schadler.
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Schlegel, přichází Schreiber.

Tomáš Kubečka

Góly: 32. Kakoulis, 34. Costi, 40. Costi, 42. Kakoulis (pen.), 47. Gerolemou, 65. Ilia

Karty:   41. Gerolemou (CYP) – 83. Hilti (LIC)

Cyprus: Kyriakou – Kyprianou, Kerkez, Michail – Sergiou (46. Paroutis), Naoum, Gerolemou, Nikolaou – Sotiriou (59. Pikis), Kakoulis, Costi
    Náhradníci: Andreou, Charalampous, Chrysostomou, Ilia, Kittos, Mamas, Paroutis, Piis, Sielis

Lichtenštajnsko: Vanoni – Schiess (64. Schadler), Unterrainer, Buchel, Hilti, Jager – Graber, Schlegel (64. Schreiber), Luchinger, Beck – Netzer (75. Eggenberger)
    Náhradníci: Ducak, Eggenberger, Foser, Gassner, Graber, Hasler, Loosli, Schadler, Schreiber