Luxembursko – Írsko 1:1 (kon.) | S. Macedónsko – Srbsko 0:0 (kon.) | Kazachstan – Dánsko 0:1 (kon.)
Bosna – Švédsko 1:1 (kon.) | Fínsko – Chorvátsko 0:2 (kon.) | Litva – Španielsko 0:2 (kon.)
Bulharsko – Wales 0:4 (kon.) | Taliansko – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Rakúsko – Azerbajdžan 6:0 (kon.)
Rusko – Malta 6:0 (kon.) | Cyprus – Lichtenštajnsko 6:0 (kon.) | Gibraltar – Švajčiarsko 0:4 (kon.)
Ukrajina – Arménsko 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Nemecko 1:3 (kon.) | Turecko – Škótsko 1:1 (kon.)
Estónsko – Nórsko 0:5 (kon.) | Holandsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Island – Grécko 1:1 (kon.)
Poľsko – Izrael 1:2 (kon.) | Anglicko – Kosovo 2:0 (kon.) | San Maríno – Maďarsko 0:4 (kon.)
Sev. Írsko – Slovensko sk 1:0 (kon.)
Luxembursko
1:1 (0:0)
Írsko
cz Utorok 07.09.2021, 16:00 • Stade Jos Nosbaum, Dudelange • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina F

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:11:51)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:1. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:16.

Je konec a překvapení na světě. Lucembursko totiž dokázalo remizovat s Irskem poměrem 1:1. Hosté byli lepším celkem a ve 32. minutě je mohl poslat do vedení z penalty Wright, ovšem ten ji neproměnil. V 70. minutě už šli Irové do vedení po brance Whelana, ovšem v 84. minutě srovnal z penalty Kuete.

90+6

90+6
    Ovšem ani následná standardní situace hostů nepřinesla nic nebezpečného.

90+5
    Střela z přímého kopu byla zblokována do zámezí a následuje ještě rohový kop Irska.

90+4
    Osmanovič za předešlý faul ještě uviděl žlutou kartu.

90+4
    Tentokrát se ovšem hosté dostali dopředu a získali přímý kop ze zajímavé pozice.

90+3
    Irsku se nedaří něco vymyslet a Lucembursko takticky drží míč co nejdéle.

90+1
    Domácí se dokázali ubránit dalšímu útoku soupeře a následně se vydali dopředu, kde ale podrželi míč.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc!

89
    Domácí celek nyní drží balón na svých kopačkách a nechce ho půjčit soupeři ani na vteřinu.

88
    D'Anzico zfauloval soupeře a uviděl jasnou žlutou kartu bez diskuze.

87
    Konec zápasu je ovšem velice dramatický a atmosféra je neskutečně vyhrocená.

86
    Irsko si chtělo na druhé straně vymodlit penaltu, ale rozhodčí hru nepřerušil.

85
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Curci, přichází de Oliveira.

85
    Irsku nyní bude běžet čas velice rychle. Hosté ovšem mají k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.
    84. Dylan KUETE - 1:1

84
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno na 1:1! K pokutovému kopu se postavil DYLAN KUETE, který zakončil k levé tyči, zatímco brankář Maher skočil na druhou stranu a domácí jsou velmi blízko k překvapení.