Málinec – Slovan Bratislava 0:7 (kon.)
TJ Jednota Málinec
0:7 (0:3)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 04.09.2021, 16:00 • Štadión SNP Málinec • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

81
    Slovan dal gól!
    Presadil sa aj hráč z lavičky, MARTIN HUBERT po dvadsiatich minútach upravuje na 7:0.

61
    Spolupráca Hrnčára a ALENA MUSTAFIĆA slávi úspech! Neslávny "kanár" aj vo futbalovom prevedení.

53
    ANDRE JAY GREEN bol blízko hetriku už v prvom dejstve, skompletizoval ho však až po zmene strán.

50
    Do streleckej listiny sa krátko po zmene strán zapísal aj DEJAN DRAŽIĆ.

41
    ADLER DA SILVA vo svojom prvom zápase za Slovan s prvým zásahom. Ťažší rozbeh pre Slovan, ale napokon sú z toho tri góly za 12 minút.

35
    Skvelá robota Mustafiča, ktorý doviezol loptu do šestnástky a prihral loptu ako na zlatom podnose pre spoluhráča. ANDRE JAY GREEN to už nemal ťažké a umiestnil loptu za chrbát Janšta.

30
    Polhodinu trvalo odkliatie domácej brány. Čavrič s kolmicou za obranu, loptu si spracoval ANDRE JAY GREEN a s pokojom otvoril skóre.

Viktor Kalinács

Góly: 30. Green, 35. Green, 41. Silva, 50. Dražić, 53. Green, 61. Mustafić, 81. Hubert

TJ Jednota Málinec: Janšto – Šnúrik, Paprnák, Beľa, Karlík, Ďurica, Kamas, Blahuta, Kubiš, Kelement, Melich (C)
    Náhradníci: Király – Machala, Blahuta, Šavlík, Marcinek, Kleffler, Hajdóci

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Petrák, Križan, de Kamps (C), Dražič, Mustafič, Hrnčár, Green, Pauschek, Adler, Čavrič
    Náhradníci: Trnovský – Henry Agbo, Hubert, Hornyák, Matoš

Rozhodca: Martin Ježík – Michal Sluk, Peter Čajka