Fínsko – Kazachstan 1:0 (kon.) | Cyprus – Rusko 0:2 (kon.) | Írsko – Azerbajdžan 1:1 (kon.)
Srbsko – Luxembursko 4:1 (kon.) | Lotyšsko – Nórsko 0:2 (kon.) | Slovinsko – Malta 1:0 (kon.)
Ukrajina – Francúzsko 1:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Dánsko 0:1 (kon.) | Izrael – Rakúsko 5:2 (kon.)
Škótsko – Moldavsko 1:0 (kon.) | Gibraltar – Turecko 0:3 (kon.) | Holandsko – Čierna Hora 4:0 (kon.)
Slovensko – Chorvátsko sk 0:1 (kon.)
Izrael
5:2 (3:1)
Rakúsko
cz Sobota 04.09.2021, 20:45 • Sammy Ofer Stadium (Haifa) • Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina F

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer a dobrou noc. (22:51:14)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 0:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:11.

Utkání je za námi. Nabídlo nám velké množství gólů i šancí. Tak dvě třetiny zápasu byli lepší Rakušané, to jim ovšem nezaručovalo vedení a po gólu Izraele na 4:2 se jejich hra v 60. minutě zhoršila. Naopak velmi efektivní domácí si dokráčeli k nakonec jasnému, i když ne zas tak zaslouženému vítězství. Na to se však historie neptá a tři body tak zůstávají v Izraeli.

90+6

90+5
    Výsledek dnešního zápasu už je jasný, jeho závěr se už tak spíše pouze dohrává.

90+3
    Izraelský střelec Zahavi tak v pěti utkáních vstřelil už šest branek. Další úchvatná bilance tohoto šutéra.

90+2
    Žlutou kartu dostává Daniel Bachmann (Rakousko).

90+1
    I ve druhém poločase nastavil německý sudí pět minut.
    90. Eran ZAHAVI - 5:2

90
    Izrael právě vstřelil branku!
    O chvíli později zahrávali domácí roh. Rozehráli jej na krátko a to nakonec přineslo své ovoce. Haziza našel přesnou přihrávkou z úhlu z pravé strany nohu ERANA ZAHAVIHO a ten míč jen usměrnil do brány.

89
    Snad první dobrý Bachmannův zákrok v zápase. Poradil si střelou Zahavi těsně zpoza pokutového území. Rozdíl je tak stále dvoubrankový.

88
    Demir kouzlil s míčem za pokutovým územím. Nic ale nevymyslel, takže jen posunul míč spoluhráči. Ten vzápětí odcentroval, ovšem jen do rukavic Marciana.

87
    Trošku si myslím, že Rakušané už to dnes nezvládnou. Jejich jiskra je od 60. minuty a zatím to nevypadá, že by se to mělo nějakým výraznějším způsobem měnit.

86
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Manor Solomon, přichází Dolev Haziza.

85
    Ještě chvíli si ovšem bude muset Haziza počkat, rozhodčí totiž ještě před střídáním znovu hvizdem pustil hru

84
    Křeče teď trápí jednoho z izraelských fotbalistů, jeho spoluhráč Haziza se mezi tým u postranní čáry chystá na střídání.

83
    Izraelci možní také trochu aktivněji napadají. Když totiž Rakušanům nechávali prostor, vedlo to k soupeřovým šancím.

82
    I nadále se hraje zejména na středu hřiště. Na držení míče je to teď zhruba vyrovnané, o něco více si ní ale pohrávají Izraelci. I to je rozdíl třeba proti první půli.

Filip Krůza

Góly: 5. Solomon (N. Bitton), 20. Dabbur (Menachem), 33. Zahavi, 59. Weissman, 90. Zahavi (Haziza) – 42. Baumgartner (Grillitsch), 55. Arnautović

Karty:   45+5. Elhamed (ISR), 63. Abu Fani (ISR) – 63. Grillitsch (AUT), 90+2. Bachmann (AUT)

Izrael: Marciano – Dasa, Dgani, Tibi (46. Glazer), Elhamed, Menachem (74. Davidzada) – N. Bitton, B. Natcho (C) (57. Abu Fani), Solomon (86. Haziza) – Zahavi, Dabbur (57. Weissman).
    Náhradníci: Harush, Nitzan – Abada, Abu Abaid, Abu Fani, Arad, Atzili, Glazer, Haziza, Kinda, Weissman, Davidzada.

Rakúsko: Bachmann – Mwene, Dragović (46. Schaub), Hinteregger, S. Posch – Schöpf (68. Demir), Laimer (79. Kainz), Grillitsch (79. Ilsanker), Alaba (C) – Baumgartner (79. Kara), Arnautović.
    Náhradníci: Lindner, A. Schlager – Demir, Gregoritsch, Ilsanker, Jantscher, Kainz, Kara, Lienhart, Schaub, Trimmel, Ulmer.

Rozhodca: Zwayer F. (GER)