Bielorusko – Island 1:2 (kon.) | Arménsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Maďarsko – Izrael 1:2 (kon.)
Česko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Francúzsko – S. Macedónsko 3:0 (kon.) | Chorvátsko – Azerbajdžan 2:0 (kon.)
San Maríno – Nemecko 0:6 (kon.)
Česko
1:0 (0:0)
Slovinsko
cz Štvrtok 02.09.2021, 18:00 • Střelecký ostrov (České Budějovice) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina G

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer. (19:56:23)

Utkání nakonec končí vítězstvím české jednadvacítky nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Ve druhém poločase to od Čechů nebylo dobré a Slovinci měli mnohdy navrch, nakonec však přišla 89. minuta a rohový kop. Adam Karabec našel ve sparťanské souhře hlavu Martina Vitíka, který míč poslal do sítě a v závěru tak rozhodl o zisku tří bodů. Domácí tým tak zažívá úspěšný vstup do kvalifikace.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 6:4. Fauly: 15:18.

90+4

90+4
    Centr byl ale vysoký a brankář Kovář neměl žádný problém si pro něj vyskočit. Nic víc se už nestane.

90+3
    Nyní se Zlatohlávek dopustil u postranní čáry nedovoleného zákroku. Slovinci tak mají ještě šanci na vyrovnání.

90+2
    Ve druhém poločase nastavil rozhodčí tři minuty nad rámec základního hracího času.

90+1
    Ani v tomto případě ale Adam Karabec zeď nepřestřelil. teď ale alespoň míč procpal do pokutového území, české zakončení ale nepřišlo.

90
    Kryštof Daněk byl faulován na podobném místě jako v úvodu poločasu a Češi tak budou zahrávat další standardku.
    89. VITÍK - 1:0

89
    Česko právě vstřelilo branku!
    Je to tam! Češi se přece jen dočkali gólu a nechávají tak zapomenout na nepříliš povedený druhý poločas. Obránce MARTIN VITÍK si naskočil na centr Karabce od rohového praporku a hlavou ho uklidil do levého dolního rohu.
    88. Daněk neprostřelil slovinského brankáře.

88
    Zlatohlávek přihrál z levé strany do velké šance Daňkovi, ten ale brankáře z první prostřelit nedokázal. Vzápětí pak zakončoval ze skvělé pozice sám Zlatohlávek, trefil ale pouze obránce! To je škoda!

88
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Koderman, přichází Kancilija.

87
    Míč po centru ze standardní situace letěl přesně na brankáře Kováře a ten to měl jednoduché.

86
    Fukala se přes Matka nedokázal dostat k míči. nakonec to vyřešil Zlatohlávek tak, že soupeře fauloval.

85
    Zlatohlávek byl chvíli po svém příchodu s míčem na levém křídle. Odcentroval jej na Karabce, jeho střelecký pokus ale povedený nebyl.

84
    Po zpackaném vhazování Hoška to vypadalo na další šanci Slovinska, česká obrana ale nyní dobře zafungovala a míč vybojovala zpět.