Gruzínsko – Kosovo 0:1 (kon.) | Švédsko – Španielsko 2:1 (kon.) | Taliansko – Bulharsko 1:1 (kon.)
Litva – Sev. Írsko 1:4 (kon.) | Česko – Bielorusko 1:0 (kon.) | Estónsko – Belgicko 2:5 (kon.)
Andorra – San Maríno 2:0 (kon.) | Maďarsko – Anglicko 0:4 (kon.) | Poľsko – Albánsko 4:1 (kon.)
Island – Rumunsko 0:2 (kon.) | Lichtenštajnsko – Nemecko 0:2 (kon.) | S. Macedónsko – Arménsko 0:0 (kon.)
Lichtenštajnsko
0:2 (0:1)
Nemecko
cz Štvrtok 02.09.2021, 20:45Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina J

Od první do poslední minuty dominovali fotbalisté Německa tomuto zápasu. Naprosto zaslouženě získávají další body do tabulky skupiny J. Domácí hráči dnes ani jednou nevystřelili na branku, jen jeden pokus vyslali vedle. Držení míče jednoznačně dokazuje převahu Německa. (22:37:11)

Držení míče: 18 % : 82 %.
    Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 1:13. Rohy: 0:15. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 3:11.

90+3

90+3
    Brankář domácích rozehrává od své branky. Jedna z posledních akcí v tomto zápase.

90+3
    To se už dostáváme do poslední nastavené minuty, prakticky celý zápas dominuje tým Německa.

90+2
    Německo v poklidu tento zápas dohrává kombinační hrou na útočné polovině. Lichtenštejnsko se tak tak brání.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Pokus o ránu z druhé vlny byl zblokovaný domácí obranou na autové vhazování.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Německo má další roh.

89
    Znovu má míč Německo, které rychle otočilo směr hry.

88
    Ridvan Kardesoglu se dostal k zakončení a jeho rána o malý kousek minula branku. Domácí to nesehráli vůbec špatně.

88
    Lichtenštejnsko vybojovalo volný kop na útočné polovině, jeden z mála v tomto zápase.

87
    Lze předpokládat, že se tento zápas bude v poklidném tempu dohrávat. Po delší době mají míč pod kontrolou domácí fotbalisté.

86
    Robin Gosens je ošetřovaný na hrací ploše a vypadá to, že je docela otřesený.

85
    Niklas Süle se propracoval do zajímavé šance, ale nepodařilo se mu přesněji poslat míč na branku.

85
    Benjamin Büchel vykopává od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene.

84
    Obrázek hry je stále stejný a domácí fotbalisté mohou být vzhledem k obrazu hry rádi, že neprohrávají větším rozdílem.

83
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Andreas Malin, přichází Nicola Kollmann.
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Sandro Wolfinger, přichází Seyhan Yildiz.

82
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Joshua Kimmich, přichází Florian Wirtz.