Slovan Bratislava – Michalovce 3:1 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 1:1 (kon.) | Pohronie – Sereď 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
3:1 (1:1)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 14.08.2021, 18:00 • Národný futbalový štadión - Tehelné pole • Niké liga • 4. kolo

Do druhého polčasu poslal domáci tréner Weissa a Zmrhala a práve títo dvaja hráči dokázali skórovať a zariadiť víťazstvo Slovana. Najprv v 50. minúte Weiss premenil pokutový kop a v 74. minúte Zmrhal gólovo zakončil rýchly brejk domácich. Michalovce predviedli sympatický futbal hlavne v prvom polčase, v tom druhom sa už zrejme ukázala lepšia kvalita domácich.

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera! (19:53:41)

Držanie lopty: 57 % : 43 %.
    Strely na bránku: 4:2. Strely mimo: 6:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:12.

90+2

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Žltú kartu dostáva Matej Trusa (MFK Zemplín Michalovce).

89
    De Marco centroval do pokutového územia hostí, ale nabiehajúci Strelec nedokázal túto loptu zachytiť.

88
    Zmrhal ťahal rýchly brejk domácich, ale loptu už na Weissa nedostal. Slovan sa musí rýchlo vrátiť späť na svoju polovicu ihriska.

87
    Sme už v samotnom závere druhého polčasu a tak aj celého zápasu. Je viac než pravdepodobné, že Slovan doma zvíťazí a pripíše si ďalšie tri body do tabuľky.

86
    Nepresná kombinácia Weissa s Pauschekom, hostia získavajú aut na svojej polovici ihriska.

85
    Slovan v krátkom slede zahrával priamy aj rohový kop. Obidve štandardné situácie však hostia dokázali ubrániť.

84
    Hosťujúci Vaško fauloval a bude tu zaujímavý priamy kop pre domácich futbalistov.

83
    Čas sa hosťom začína rýchlo krátiť, na dva góly to už asi nepostačí. Ale, hrá sa až do záverečného hvizdu a už sme neraz boli svedkami, čo dokáže priniesť záver zápasu.

82
    K lopte sa dostáva hosťujúci celok, ale Michalovciam sa nedarí v prechode na útočnú polovicu.

81
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Lukáš Pauschek.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto zápasu, Slovan vyhráva nad Michalovcami 3:1!

79
    Útočným faulom sa končí toto snaženie hostí, Slovan rozohráva loptu na svojej polovici ihriska.

78
    Michalovce zahrávali rohový kop, ale domáci sa ubránili. Hosťujúci celok ešte skúša kombinovať na útočnej polovici.

77
    Škoda tejto situácie pre hostí, v pokutovom území sa dostal k lopte Trusa, ale celé to vyriešil v nádejnej pozícii zle a loptu len poslal do moci brankára Chovana.

76
    Hostia to teda ešte nevzdávajú, ale musia čo najskôr skórovať, aby to ešte celé dokázali zdramatizovať.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 2. Čavrić, 50. Weiss (pen.), 74. Zmrhal – 14. Oshima

Karty:   22. Artabe (MIC), 49. Vaško (MIC), 90. Trusa (MIC)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:12.
    ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Hrnčár, Kashia, Križan, De Marco – Mustafič (46. Strelec) – Čavrić (C) (81. Pauschek), Rabiu, Lichý, Dražić (46. Weiss) – Ratão (46. Henty, 65. Zmrhal).
    Náhradníci: Trnovský – de Kamps, Weiss, Henty, Zmrhal, Strelec, Kankava, Pauschek, Božikov.

MFK Zemplín Michalovce: Kozhukhar – Kotula, Vaško, Artabe, Vojtko – Ranko, Neofytidis, Begala (73. Magda) – Oshima, Kanu (73. Popovits), Žofčák (C) (66. Trusa).
    Náhradníci: Száraz – Šuľa, Popovits, Adekuoroye, Mendez, Magda, Kvocera, Trusa, Gembický.

Rozhodca: Martin Dohál – Branislav Hancko, Jakub Košecký – Maroš Libiak