Manchester United – Leeds 5:1 (kon.) | Burnley – Brighton 1:2 (kon.) | Everton – Southampton 3:1 (kon.)
Chelsea – Crystal Palace 3:0 (kon.) | Leicester – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Watford – Aston Villa 3:2 (kon.)
Norwich – Liverpool 0:3 (kon.)
Leicester City
1:0 (1:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 14.08.2021, 16:00 • King Power Stadium • Anglická Premier League • 1. kolo

Leicester zvládol náročný úvodný zápas novej sezóny Premier League v domácom prostredí proti Wolves výsledkom 1:0. O jediný presný zásah stretnutia sa postaral v prvom polčas Vardy. V druhom polčase hostia boli lepší a niekoľkokrát boli blízko vyrovnania. Keď sa im to napokon podarilo zásluhou Coadyho, tak sa pískal proti Wolves ofsajd. Leicester dokázal udržať víťazstvo aj vďaka obetavosti hráčov, ktorí zblokovali niekoľko striel hostí. Vypredaný King Power Stadium sa tak teší z prvého víťazstva Leicesteru. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty! (17:59:58)

90+3

90+3
    Lopta je veľmi ďaleko od brány Schmeichela, pričom beží už posledná nadstavená minúta, takže Leicester pomaly môže začať oslavovať.

90+2
    Iheanacho vybojoval po svojej aktivite rohový kop, ktorý má pre Leicester v tomto čase cenu zlata.

90+1
    Žltú kartu dostáva Jamie Vardy (Leicester City).

90
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Max Kilman, prichádza Fábio Silva.

90
    Hektické momenty v závere zápasu, ale Wolves sa nepresadí ani po ďalšom útoku, keďže Gibbs-White fauluje.
    89. Conor Coady (WOS)

89
    V tejto chvíli hostia skórujú, ale Coady bol našťastie pre domácich v tesnom ofsajde, preto sa skóre nemení.

88
    Vyrovnať mohol striedajúci Gibbs-White po prihrávke od Traorého, ale aj jeho strela bola zblokovaná obetavosťou domácich hráčov.

87
    Kilman z pozície obrancu prešiel až do veľmi dobrej pozície, ale napokon bol úspešne zblokovaný, potom prišla ešte nedôrazná hlavička a zákrok Schmiechela.

86
    Soyuncu vystúpil proti prihrávke Traorého a loptu odkopol až k brankárovi Josemu Sa.

85
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Trincão, prichádza Morgan Gibbs-White.

84
    Vestergaard sa poctivo vrátil a zastavil úplne čisto protihráča v šestnástke, čo je parádna defenzívna práca.

83
    Lopta len v polovici ihriska a aj keď ju majú v držaní hráči Wolves, tak Leicester zatiaľ odoláva bez problémov.

82
    Ofsajd Traorého zastavil akciu hostí, čo je pre hostí mrzuté, keďže čas neúprosne beží v ich neprospech.

80
    Možno sme sledovali posledné šance v tomto zápase, ale je tu stále niečo vyše desať minút pre obe mužstvá na strelenie gólu.

79
    Obrane Leicesteru pomohol aj striedajúci Vestergaard, ktorý v dôležitej chvíli odvrátil už v rodiacej sa šanci hostí.

78
    Zmätky v šestnástke domácich mohol potrestať Traoré, ale dnes mu asi nie je súdené a Leicester prežil aj vďaka zákroku Pereiru.