Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 4. deň | (kon.) |
Individuálne preteky (muži) | Vítěz: T. Pidcock (GBR) (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) | | | Preteky žien | Vítěz: F. Duffyová (BER) (kon.) |
100m motýlek - finále (ženy) | Vítěz: M. Macnailová (CAN) (kon.) | | | 200m volný styl - semifinále (muži) | (kon.) |
100m prsia - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 100m prsa - finále (muži) | Vítěz: A. Peaty (GBR) (kon.) |
400m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: A. Titmusová (AUS) (kon.) | | | 100m znak - semifinále (muži) | (kon.) |
100m znak - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (muži) | Vítěz: USA (kon.) |
200m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m motýlik - rozplavby (muži) | (kon.) |
200m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 1500m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Do 55 kg (ženy) | Joanna Lochowskaová (POL) (kon.) | | | Do 55 kg - finále (ženy) | Hidilyn Diazová (PHI) (kon.) |
Skeet - den druhý (ženy) | Vítěz: M. Wej (CHN) (kon.) | | | Skeet - deň druhý (muži) | Vítěz: E. Delaunay (FRA) (kon.) |
Skeet - finále (ženy) | Víťazka: A. Englishová (USA) (kon.) | | | Skeet - finále (muži) | Vítěz: V. Hancock (USA) (kon.) |
C1 - semifinále a finále (muži) | Víťaz: Benjamin Savšek (SLO) (kon.) |
Tímové preteky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Tímové preteky - ČF, SF a F (muži) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Týmy (muži) - Finále | Vítěz: ROV (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Dvojhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 3. kolo | (kon.) |
Zmiešaná štvorhra - o 3. miesto a finále | (kon.) |
Do 57 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 73 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | N. Gjakovová (KOS) (kon.) | | | Do 73 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Š. Óno (JPN) (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Holandsko - Írsko | 4:0 (kon.) | | | Austrálie - Čína | 6:0 (kon.) |
Jižní Afrika - Velká Británie | 1:4 (kon.) | | | Argentina - Španělsko | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Nový Zéland | 1:2 (kon.) | | | Německo - Indie | 2:0 (kon.) |
10m věž synchro - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Šabla, jednotlivci (ženy) | Vítěz: S. Pozdnjakovová (ROC) (kon.) | | | Fleret, jednotlivci (muži) | Vítěz: K. Čcheung (HGK) (kon.) |
Do 67 kg - OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: M. Jelićová (CRO) (kon.) | | | Do 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | M. Chramcov (ROC) (kon.) |
Nemecko - Belgicko | 1:3 (kon.) | | | Velká Británie - Kanada | 3:1 (kon.) |
USA – Čína | 12:7 (kon.) | | | ROC – Maďarsko | 10:10 (kon.) |
Austrálie – Nizozemsko | 15:12 (kon.) | | | Španělsko – Kanada | 14:10 (kon.) |
Doobedné skupinové zápasy | (kon.) | | | Poobedné skupinové zápasy | (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
3. kolo (ženy) | (kon.) | | | 3. kolo (muži) | (kon.) |
Street - kvalifikace a finále (ženy) | Vítěz: M. Nišijová (JPN) (kon.) |
koniec udalosti
Skeet - den druhý (ženy)
Vítěz: M. Wej (CHN)
Danka Barteková zakončila kvalifikaci na 13. místě, Barbora Šumová končí 14.
|
||
Chyba ve třetí sérii! To je obrovská smůla slovenské reprezentantky.
|
||
A je po finálových nadějích. Na kritickém osmém stanovišti zapisuje Bára dokonce dvě chyby a skončí v kvalifikaci.
|
||
Rozjíždí se poslední kolo kvalifikace!
|
||
Barteková zakončila tuto rundu s jednou chybou. Má 95 zásahů a figuruje na 10. místě.
|
||
Šumová má po čtyřech kolech 95 zásahů. Celkem zaznamenala v kvalifikaci zatím 5 chyb. Aktuálně je na devátém místě.
|
||
Ne, bohužel, opět jedna chyba v osmé sérii. Stejně jako ve všech předchozích kolech.
|
||
První zaváhání Číňanky Wej! Tak stoprocentní kvalifikace to od ní nebude.
|
Pořadí kvalifikace
1. Wej Meng (CHN) 124
2. Diana Bacosiová (ITA) 123
3. Amber Englishová (USA) 121
4. Isarapa Imprasertsuková (THA) 120+6
5. Nadine Messerschmidtová (GER) 120+5
6. Natalia Vinogradovová (RUS) 120+1
13. Danka Barteková (SVK) 118
14. Barbora Šumová (CZE) 118
Pořadí po 3. kolech
1. Diana Bacosiová (ITA) 75
2. Wej Meng (CHN) 75
3. Austen Jewell Smithová (USA) 73
4. Natalia Vinogradovová (ROC) 73
5. Isarapa Imprasertsuková (THA) 72
6. Lucie Anastassiouová (FRA) 72
7. Amber Englishová (USA) 72
8. Nadine Messerschmidtová (GER) 72
9. Danka Barteková (SVK) 71
10. Barbora Šumová (CZE) 71
11. Iryna Malovičková (UKR) 71
12. Andri Eleftheriouová (CYP) 71
13. Sutiya Jiewchaloemmitová (THA) 70
14. Gabriela Rodriguezová (MEX) 70
15. Čang Tung-lien (CHN) 70
16. Melisa Gilová (ARG) 70
17. Aleksandra Jarmolinská (POL) 69
18. Ibtissam Marirhiová (MAR) 69
19. Assem Orynbajová (KAZ) 69
20. Zilia Batyršinová (ROC) 68
21. Naoko Išiharaová (JPN) 68
22. Zoja Kravčenková (KAZ) 68
23. Laura Colesová (AUS) 68
24. Chiara Cainerová (ITA) 67
25. Chiara Costaová (SEN) 67
26. Maryam Hassaniová (BRN) 66
27. Francisca Crovetto Chadidová (CHI) 66
28. Chloe Tippleová (NZL) 62
1. Wej Meng (CHN) 124
2. Diana Bacosiová (ITA) 123
3. Amber Englishová (USA) 121
4. Isarapa Imprasertsuková (THA) 120+6
5. Nadine Messerschmidtová (GER) 120+5
6. Natalia Vinogradovová (RUS) 120+1
13. Danka Barteková (SVK) 118
14. Barbora Šumová (CZE) 118
Pořadí po 3. kolech
1. Diana Bacosiová (ITA) 75
2. Wej Meng (CHN) 75
3. Austen Jewell Smithová (USA) 73
4. Natalia Vinogradovová (ROC) 73
5. Isarapa Imprasertsuková (THA) 72
6. Lucie Anastassiouová (FRA) 72
7. Amber Englishová (USA) 72
8. Nadine Messerschmidtová (GER) 72
9. Danka Barteková (SVK) 71
10. Barbora Šumová (CZE) 71
11. Iryna Malovičková (UKR) 71
12. Andri Eleftheriouová (CYP) 71
13. Sutiya Jiewchaloemmitová (THA) 70
14. Gabriela Rodriguezová (MEX) 70
15. Čang Tung-lien (CHN) 70
16. Melisa Gilová (ARG) 70
17. Aleksandra Jarmolinská (POL) 69
18. Ibtissam Marirhiová (MAR) 69
19. Assem Orynbajová (KAZ) 69
20. Zilia Batyršinová (ROC) 68
21. Naoko Išiharaová (JPN) 68
22. Zoja Kravčenková (KAZ) 68
23. Laura Colesová (AUS) 68
24. Chiara Cainerová (ITA) 67
25. Chiara Costaová (SEN) 67
26. Maryam Hassaniová (BRN) 66
27. Francisca Crovetto Chadidová (CHI) 66
28. Chloe Tippleová (NZL) 62
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka