Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 4. deň | (kon.) |
Individuálne preteky (muži) | Vítěz: T. Pidcock (GBR) (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) | | | Preteky žien | Vítěz: F. Duffyová (BER) (kon.) |
100m motýlek - finále (ženy) | Vítěz: M. Macnailová (CAN) (kon.) | | | 200m volný styl - semifinále (muži) | (kon.) |
100m prsia - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 100m prsa - finále (muži) | Vítěz: A. Peaty (GBR) (kon.) |
400m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: A. Titmusová (AUS) (kon.) | | | 100m znak - semifinále (muži) | (kon.) |
100m znak - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (muži) | Vítěz: USA (kon.) |
200m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m motýlik - rozplavby (muži) | (kon.) |
200m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 1500m volný styl - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Do 55 kg (ženy) | Joanna Lochowskaová (POL) (kon.) | | | Do 55 kg - finále (ženy) | Hidilyn Diazová (PHI) (kon.) |
Skeet - den druhý (ženy) | Vítěz: M. Wej (CHN) (kon.) | | | Skeet - deň druhý (muži) | Vítěz: E. Delaunay (FRA) (kon.) |
Skeet - finále (ženy) | Víťazka: A. Englishová (USA) (kon.) | | | Skeet - finále (muži) | Vítěz: V. Hancock (USA) (kon.) |
C1 - semifinále a finále (muži) | Víťaz: Benjamin Savšek (SLO) (kon.) |
Tímové preteky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Tímové preteky - ČF, SF a F (muži) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Týmy (muži) - Finále | Vítěz: ROV (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Dvojhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 3. kolo | (kon.) |
Zmiešaná štvorhra - o 3. miesto a finále | (kon.) |
Do 57 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 73 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | N. Gjakovová (KOS) (kon.) | | | Do 73 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Š. Óno (JPN) (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Holandsko - Írsko | 4:0 (kon.) | | | Austrálie - Čína | 6:0 (kon.) |
Jižní Afrika - Velká Británie | 1:4 (kon.) | | | Argentina - Španělsko | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Nový Zéland | 1:2 (kon.) | | | Německo - Indie | 2:0 (kon.) |
10m věž synchro - finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Šabla, jednotlivci (ženy) | Vítěz: S. Pozdnjakovová (ROC) (kon.) | | | Fleret, jednotlivci (muži) | Vítěz: K. Čcheung (HGK) (kon.) |
Do 67 kg - OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 80 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: M. Jelićová (CRO) (kon.) | | | Do 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | M. Chramcov (ROC) (kon.) |
Nemecko - Belgicko | 1:3 (kon.) | | | Velká Británie - Kanada | 3:1 (kon.) |
USA – Čína | 12:7 (kon.) | | | ROC – Maďarsko | 10:10 (kon.) |
Austrálie – Nizozemsko | 15:12 (kon.) | | | Španělsko – Kanada | 14:10 (kon.) |
Doobedné skupinové zápasy | (kon.) | | | Poobedné skupinové zápasy | (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
3. kolo (ženy) | (kon.) | | | 3. kolo (muži) | (kon.) |
Street - kvalifikace a finále (ženy) | Vítěz: M. Nišijová (JPN) (kon.) |
koniec udalosti
Skeet - den druhý (ženy)
Vítěz: M. Wej (CHN)
Jan Vojkůvka
Pořadí kvalifikace
1. Wej Meng (CHN) 124
2. Diana Bacosiová (ITA) 123
3. Amber Englishová (USA) 121
4. Isarapa Imprasertsuková (THA) 120+6
5. Nadine Messerschmidtová (GER) 120+5
6. Natalia Vinogradovová (RUS) 120+1
13. Danka Barteková (SVK) 118
14. Barbora Šumová (CZE) 118
Pořadí po 3. kolech
1. Diana Bacosiová (ITA) 75
2. Wej Meng (CHN) 75
3. Austen Jewell Smithová (USA) 73
4. Natalia Vinogradovová (ROC) 73
5. Isarapa Imprasertsuková (THA) 72
6. Lucie Anastassiouová (FRA) 72
7. Amber Englishová (USA) 72
8. Nadine Messerschmidtová (GER) 72
9. Danka Barteková (SVK) 71
10. Barbora Šumová (CZE) 71
11. Iryna Malovičková (UKR) 71
12. Andri Eleftheriouová (CYP) 71
13. Sutiya Jiewchaloemmitová (THA) 70
14. Gabriela Rodriguezová (MEX) 70
15. Čang Tung-lien (CHN) 70
16. Melisa Gilová (ARG) 70
17. Aleksandra Jarmolinská (POL) 69
18. Ibtissam Marirhiová (MAR) 69
19. Assem Orynbajová (KAZ) 69
20. Zilia Batyršinová (ROC) 68
21. Naoko Išiharaová (JPN) 68
22. Zoja Kravčenková (KAZ) 68
23. Laura Colesová (AUS) 68
24. Chiara Cainerová (ITA) 67
25. Chiara Costaová (SEN) 67
26. Maryam Hassaniová (BRN) 66
27. Francisca Crovetto Chadidová (CHI) 66
28. Chloe Tippleová (NZL) 62
1. Wej Meng (CHN) 124
2. Diana Bacosiová (ITA) 123
3. Amber Englishová (USA) 121
4. Isarapa Imprasertsuková (THA) 120+6
5. Nadine Messerschmidtová (GER) 120+5
6. Natalia Vinogradovová (RUS) 120+1
13. Danka Barteková (SVK) 118
14. Barbora Šumová (CZE) 118
Pořadí po 3. kolech
1. Diana Bacosiová (ITA) 75
2. Wej Meng (CHN) 75
3. Austen Jewell Smithová (USA) 73
4. Natalia Vinogradovová (ROC) 73
5. Isarapa Imprasertsuková (THA) 72
6. Lucie Anastassiouová (FRA) 72
7. Amber Englishová (USA) 72
8. Nadine Messerschmidtová (GER) 72
9. Danka Barteková (SVK) 71
10. Barbora Šumová (CZE) 71
11. Iryna Malovičková (UKR) 71
12. Andri Eleftheriouová (CYP) 71
13. Sutiya Jiewchaloemmitová (THA) 70
14. Gabriela Rodriguezová (MEX) 70
15. Čang Tung-lien (CHN) 70
16. Melisa Gilová (ARG) 70
17. Aleksandra Jarmolinská (POL) 69
18. Ibtissam Marirhiová (MAR) 69
19. Assem Orynbajová (KAZ) 69
20. Zilia Batyršinová (ROC) 68
21. Naoko Išiharaová (JPN) 68
22. Zoja Kravčenková (KAZ) 68
23. Laura Colesová (AUS) 68
24. Chiara Cainerová (ITA) 67
25. Chiara Costaová (SEN) 67
26. Maryam Hassaniová (BRN) 66
27. Francisca Crovetto Chadidová (CHI) 66
28. Chloe Tippleová (NZL) 62
1. Diana Bacosiová (ITA) 75
2. Wej Meng (CHN) 75
3. Austen Jewell Smithová (USA) 73
4. Natalia Vinogradovová (ROC) 73
5. Isarapa Imprasertsuková (THA) 72
6. Lucie Anastassiouová (FRA) 72
7. Amber Englishová (USA) 72
8. Nadine Messerschmidtová (GER) 72
9. Danka Barteková (SVK) 71
10. Barbora Šumová (CZE) 71
11. Iryna Malovičková (UKR) 71
12. Andri Eleftheriouová (CYP) 71
13. Sutiya Jiewchaloemmitová (THA) 70
14. Gabriela Rodriguezová (MEX) 70
15. Čang Tung-lien (CHN) 70
16. Melisa Gilová (ARG) 70
17. Aleksandra Jarmolinská (POL) 69
18. Ibtissam Marirhiová (MAR) 69
19. Assem Orynbajová (KAZ) 69
20. Zilia Batyršinová (ROC) 68
21. Naoko Išiharaová (JPN) 68
22. Zoja Kravčenková (KAZ) 68
23. Laura Colesová (AUS) 68
24. Chiara Cainerová (ITA) 67
25. Chiara Costaová (SEN) 67
26. Maryam Hassaniová (BRN) 66
27. Francisca Crovetto Chadidová (CHI) 66
28. Chloe Tippleová (NZL) 62
1. Wej (CHN) 99
2. Bacosiová (ITA) 99
3. Malovičková (UKR) 96
4. Imprasertsuková (THA) 96
5. Anastassiouová (FRA) 96
6. Englishová (USA) 96
10. Barteková (SVK) 95
11. Šumová (CZE) 95
1. Wej Meng (CHN) 124
2. Diana Bacosiová (ITA) 123
3. Amber Englishová (USA) 121
4. Isarapa Imprasertsuková (THA) 120+6
5. Nadine Messerschmidtová (GER) 120+5
6. Natalia Vinogradovová (RUS) 120+1
13. Danka Barteková (SVK) 118
14. Barbora Šumová (CZE) 118