Florbal MB – Vítkovice 6:3 (kon.)
koniec
Předvýběr.CZ Florbal MB
6:3 (2:2, 0:1, 4:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 12.06.2021, 18:00 • UNYP aréna, Praha • Superfinále (muži) CZ
Predzápasové kurzy
   
  A s předáním poháru se loučím i já. Do poslední chvíle vyrovaný zápas nakonec rozhodlo zaváhání toho nejlepšího z Vítkovic, Lukáše Hájka, který usedl na trestnou a kdo jiný se mohl pasovat do role kata, než rekordman Jiří Curney, který si tak připisuje 104. gól ve vyřazovacích částech a další dvě trefy Jakuba Bíny a Milana Tomašíka už byly jen třešničky na dortu, který má zlatou barvu a tvar poháru. Ode mne je to tímto už opravdu vše, děkuji vám za pozornost a doufám, že zachováte přízeň našemu webu nejen přes léto, ale i do nového ročníku ligy! Do té doby, napočtenou! (20:18:03)
   
  Medaile předány, jeden z členů boleslavského realizačního týmu dokonce vzal do náruče maskota Flooriána a pobíhal s ním před kotlem svých fanoušků, a nyní už jen pohár.
   
  No a nyní už zbývá jen rozdat medaile zlaté a samozřejmě i pohár pro vítěze Superfinále sezóny 2020/2021!
   
  Cenu Superhero Superfinále právě přebírá boleslavský Daniel Šebek, který se zasloužil o srovnání, které nastartovalo finální obrat Boleslavi. Vítkovičtí právě přebírají stříbrné medaile, blahopřejí vítězům a hlavně Tomáš Sladký, pro kterého byl dnešek posledním v jeho hráčské kariéře se srdnatě loučí s Jiřím Curneym a dalšími boleslavskými hráči, proti kterým nastoupil k pořádné várce zápasů.
   
  Je úplně jedno, že odstřelený míček napotřetí branku netrefil, Boleslav dokázala potrestat chybu Vítkovic, využít dva vabanky a nakonec je to ona, kdo se nyní může se svým kotlem radovat ze zisku dalšího Superfinále! Zdrcené Vítkovice se semkly okolo své branky a je nutno uznat, že Lukáš Souček neudělal dnes nic špatně.
  Noví mistři Livesport Superligy!
   
  Konec zápasu.
   
  59:47
  Boleslavská lavička se drží za ramena, hráči na palubovce burcují fanoušky, tady je vítěz jasný!
   
  59:32
  Adam Delong ale trefuje jen Bauera.
   
  59:01
  I potřetí je klec Vítkovic prázdná.
  58:26 Milan TOMAŠÍK - 6:3
   
  58:26
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  A další gól do opuštěné klece přidává po překaženém útoku MILAN TOMAŠÍK. Bez asistence.
  58:12 Jakub BÍNA - 5:3
   
  58:12
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  A ten jim nevychází a Boleslav se raduje! JAKUB BÍNA zachytil rozehrávku Vítkovic z rohu Lukáše Bauera a přes celé hřiště poslal míček do prázdné branky! Bez asistence.
   
  57:20
  Vítkovice zkouší vabank s prázdnou brankou!
   
  57:20
  Oddechový čas pro Vítkovice.
   
  57:01
  Je tu poslední tříminutovka a teď se ukáže, jak moc dobrá obrana Boleslavi skutečně je.
   
  Zraněným hráčem Boleslavi je Martin Tokoš, který nakonec odkulhává na střídačku.

  Marek Baloun

  Góly a asistencie: 13. Hemerka (Bína), 14. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 45. Šebek (Tokoš), 55. Curney (Natov), 59. Bína, 59. Tomašík – 7. Hájek (Matejčík), 16. Hájek (Matejčík), 38. Bräuer (Nehera)


  Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Suchánek, Krzyžanek, Řehoř – Hemerka, Gruber, Bína, Curney, Natov, Zakonov, Tokoš, Tomašík, Šebek, Tomáš Chroust, Komárek, Tadeáš Chroust, Höffer, Zoufalý, Korych.
  1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Nehera, Hubálek, Jan Šebesta, Kuczera, Hatala – Besta, Gattnar, Šindler, Delong, Matejčík, Sidunov, Hájek, Švajný, Sladký, Bräuer, Kaleta, Choma, Čonka-Skyba.

  Rozhodca: K. Sojka – T. Sojka