Púchov – L. Mikuláš 0:2 (kon.) | Košice – Žilina B 1:0 (kon.) | Bardejov – Podbrezová 0:1 (kon.)
Šamorín – Skalica 1:2 (kon.) | KFC Komárno – B. Bystrica 1:1 (kon.) | Petržalka – Dubnica 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava U21 – Trebišov 2:1 (kon.)
MŠK Púchov
0:2 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 15.05.2021, 17:00 • Štadión Púchov • MONACObet liga • 29. kolo

90
    V druhom polčase sa nadstavuje ešte 1 minúta nad rámec riadneho hracieho času.

86
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Ľuboslav Laura, prichádza Filip Mastiš.
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Dragan Andrić, prichádza Chansoo Kim.

85
    Žltú kartu dostáva Juraj Martinček (MŠK Púchov).

77
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Patrik Krčula, prichádza Daniel Pilný.

74
    Teraz si v zadných radoch nerozumeli hráči Púchova, čo malo takmer za následok vlastný gól. V poslednej chvíli zakročil Peter Pilný, ktorý loptu pred bránkovou čiarou zachytil.
    69. Patrik KRČULA - 0:2

69
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Ľuboslav Laura priviezol loptu do šestnástky, odkiaľ našiel pred bránou lepšie postaveného TOMÁŠ STAŠ. Ten sa do lopty oprel z prvej a poslal ju až za chrbát gólmana. Stav stretnutia je 0:2!

66
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Slavomír Kapusniak, prichádza Juraj Martinček.
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Stanislav Lacko, prichádza Tomáš Kopiš.

62
    Skvelý obranný zákrok v podaní Ivana Kotoru, ktorý nedovolil súperovi zakončiť po odraze do prázdnej brány.

59
    Po rohovom kope si najvyššie vyskočil Bartoš, ktorého hlavičkový pokus smeroval len tesne vedľa ľavej žrdi. To bola príležitosť!

46
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Jakub Pavlovič, prichádza Šimon Štefanec.
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Peter Rypák, prichádza Jakub Michlík.

45+1
    V prvom polčase sa nadstavuje ešte jedna minúta nad rámec riadnej hracej doby.

40
    Dragan Andrić tentoraz z pozície centrujúceho hráča našiel v pokutovom území lepšie postaveného Ľuboslava Lauru. Ten sa rozhodol pre zakončenie z voleja a nebolo to vôbec zlé. Domáci gólman sa musel poriadne natiahnuť, aby loptu zachytil.
    33. Dragan ANDRIĆ - 0:1

33
    Ivan Kotora poslal do šestnástky presný center, ktorý našiel DRAGANA ANDRIĆA. Jeho následný hlavičkový pokus si našiel cestu k ľavej žrdi. Stav stretnutia je 0:1! Asistencia: Ivan Kotora.

22
    Hostia teraz poriadne zatlačili domácich, čo malo za následok strelu, ktorá smerovala do konštrukcie brány Púchova. Domáci musia čo najskôr hru upokojiť.