Burnley – Leeds 0:4 (kon.) | Southampton – Fulham 3:1 (kon.) | Brighton – West Ham 1:1 (kon.)
Burnley FC
0:4 (0:1)
Leeds United
Sobota 15.05.2021, 13:30 • Turf Moor • Anglická Premier League • 36. kolo

Máme za sebou súboj 36.kola Premier league medzi Burnley FC a Leeds United. Vstup do zápasu vyšiel lepšie domácim, následne sa ale hra vyronala a aktívnejším mužstvom boli hostia. Skóre zápasu otvoril v 44.minúte peknou strelou Klich. Po zmene strán pokračoval Leeds United v ofenzívnom futbal, v 60.minúte pridal druhý hostí Harrison. Tri body hostí spečatil ďalšími dvoma gólmi striedajúci Rodrigo. Leeds United zdolal Burnley vysoko 4:0. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (15:22:47)

90+3
    Dallasov center zblokovaný, loptu chytá Peacock-Farrell.

90+2
    Roberts sa rozhodol zakončiť akciu hostí individuálne, jeho strela smerovala iba do stredu domácej brány.

90+1
    V závere zápasu autové vhadzovanie pre Burnley na polovici hostí.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase tri minúty.

88
    Rodrigo mohol skompletizovať po príchode na ihrisko hetrik, vo vyloženej šanci nezvládol zakončenie.

87
    Rodriguez sa k lopte vo vnútri šestnástky nedostal, Meslier situáciu kontroluje.

86
    Rodrigo sa takmer dostal po chybe domácej obrany k lopte, Peacock-Farrell loptu odkopáva na poslednú chvíľu.

85
    Barnes si v hlavičkovom súboji proti Meslierovi pomáhal nedovolene, hlavný rozhodca píska faul.

84
    Burnley sa snaží v závere zápasu aspoň o čestný úspech.

83
    Zakončenie Tarkowskiho je nepresné, odkop od brány Mesliera.

82
    Hostia kontrolujú záver zápasu, domáci futbalisti sú momentálne poriadne frustrovaní.

81
    Striedanie v tíme Leeds United: z ihriska odchádza Raphinha, prichádza Ian Poveda.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 10 minút, držanie lopty je nasledovné: 47% – 53%.
    79. Rodrigo (LDS) - 0:4

79
    Leeds United dáva gól!
    RODRIGO pridáva svoj druhý gól v zápase, hosťujúci futbalista obišiel domáceho brankára a strelou do opustenej brány pridáva štvrtý gól svojho mužstva – 0:4! Asistencia: Jack Harrison.