CFC Janov – Bergamo 3:4 (kon.) | Spezia – Turín 4:1 (kon.) | Juventus – Inter 3:2 (kon.)
AS Rím – Lazio 2:0 (kon.)
CFC Janov
3:4 (0:3)
Atalanta Bergamo
cz Sobota 15.05.2021, 15:00Talianska Seria A • 37. kolo

Hostující celek vedl po prvním poločase o tři góly, ale domácí nakonec dokázali zápas zdramatizovat. Překvapení se nekonalo a body zůstávají v Janově. (17:13:49)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:8.

90+4

90+3
    Ani jeden celek se nemůže dostat před branku soupeře. V poklidném tempu se duel dohrává.

90+2
    Nicolo Rovella (Janov) rozehrával volný kop z dobré pozice, centroval před branku, ale jeho spíše střílená přihrávka končí nad brankou. Gólman bude vykopávat.

90+1
    Čtyřmi minuty uvidíme navíc, tolik času mají domácí na vyrovnání.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Luis Muriel.

88
    Žlutou kartu dostává Nicolo Rovella (Janov CFC).

87
    Manolo Portanova (Janov) rozehrává na své polovině hrací plochy,
    84. Eldor ŠOMURODOV - 3:4

84
    Janov právě vstřelil branku!
    Domácí celek dává gól, je sníženo na rozdíl jediné branky. Po rychlé akci se prosazuje ELDOR ŠOMURODOV. Dostal se před branku a uspěl střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Goran Pandev.

83
    Vhazovat na útočné polovině budou hosté. Ti sice mohli pokračovat v akci, ale obrana jim nedala mnoho prostoru.

82
    Mario Pašalić (Atalanta BC) si nabíhal do střelecké pozice, ale obrana si velmi dobře dokázala poradit.

82
    Atalanta se nyní usadila na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.

81
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, dostáváme se do finální fáze zápasu.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek vede podle předpokladů.

79
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Filippo Melegoni, přichází Steeve Mike Eboa Ebongue.

77
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

Jan Prošek

Góly: 49. Šomurodov (Pandev), 67. Pandev (pen.), 84. Šomurodov (Pandev) – 9. D. Zapata (Malinovskyj), 27. Malinovskyj (D. Zapata), 44. Gosens (Hateboer), 51. Pašalić (Al. Mirančuk)

Karty:   88. Rovella (JAN) – 62. Djimsiti (ABC), 71. Tolói (ABC)

CFC Janov: Marchetti – Onguéné, Radovanović, A. Masiello – Ghiglione (57. Portanova), Zajc (46. Caso), Rovella, Melegoni (79. Eboa Ebongue), Cassata (46. Šomurodov) – Pjaca, Destro (46. Pandev).
    Náhradníci: Paleari, Perin – Behrami, Caso, Eboa Ebongue, Portanova, Pandev, Šomurodov, Strootman, C. Zapata, Zappacosta.

Atalanta Bergamo: Gollini – Romero, Tolói, Djimsiti – Hateboer, de Roon, Freuler (46. Pessina), Gosens (76. Palomino) – Al. Mirančuk (89. Muriel), Malinovskyj (57. S. Lammers) – D. Zapata (46. Pašalić).
    Náhradníci: F. Rossi, Sportiello – Caldara, Iličić, S. Lammers, Maehle, Palomino, Muriel, Pašalić, Pessina, Ruggeri, Šutalo.

Rozhodca: Marinelli