Štrasburg – Paríž 1:4 (kon.) | Montpellier – Marseille 3:3 (kon.)
HSC Montpellier
3:3 (1:2)
Olympique Marseille
cz Sobota 10.04.2021, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo
    90+3. Gaëtan LABORDE - 3:3

90+3
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Ve třetí minutě nastaveného času je tu vyrovnání! Nákop do pokutového území si na pravém křídle našel Souquet, který ho vracel pod sebe. Tam se do zakončení rybičkou dostal GAETAN LABORDE, kterému se tak povedlo umístit míč mimo dosah brankáře.

90+1
    Savanier nyní mohl rozehrávat rohový kop z pravé strany, přičemž se mu povedlo najít hlavu jednoho ze spoluhráčů, kterého vychytal Mandanda.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

88
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Darío Benedetto.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Mihailo Ristić.
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Petar Škuletić.

84
    K zakončení levou nohou se nyní dostal domácí Savanier, který nabral míč k parádní ráně, jenž se snesla pouze do tyče!

82
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Mickaël Cuisance.

80
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Arnaud Souquet.

79
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Joris Chotard.
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Elye Wahi.

76
    Žlutou kartu dostává Jordan Ferri (Montpellier HSC).

76
    Thauvin si potáhl míč na levou nohu a poté se snažil své zakončení kroutit do vzdálenější šibenice, jenomže střela putovala o vlásek vedle.
    71. Lucas PERRIN - 2:3

71
    Marseille právě vstřelilo branku!
    I v početní nevýhodě jde hostující celek do vedení! Domácí totiž faulovali kousek od postranní lajny, což znamenalo standardní situaci. Ta se velice nebezpečně snášela na zadní tyč, kde si ideálně naskočil LUCAS PERRIN, který prudkou hlavičkou nedal Omlinovi šanci.

64
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Luis Henrique, přichází Lucas Perrin.
    63. Červená karta

63
    To jsou věci! U postranní lajny totiž fauloval Ćaleta-Car, který šel do souboje nepochopitelným šlapákem, za což obdržel přímou červenou kartu.

54
    Žlutou kartu dostává Álvaro González (Olympique Marseille).
    47. Gaëtan LABORDE - 2:2

47
    Domácí celek skóre také v úvodu druhého poločasu! Sledovali jsme pas za hostující obranu, na který si dokázal seběhnout GAETAN LABORDE. Ten s míčem zjevil před hostujícím brankářem, kterého dokázal jednoduchým způsobem podstřelit.
    45+2. Pape GUEYE - 1:2

45+2
    V závěru prvního poločasu je tu dokonce otočka! Centrovaná nabídka padala k zadní tyči, kde byl osamocený Payet. Ten před brankářem ještě nahrával vedle sebe, jenomže Thauvinovo zakončení vykopl z brankové čáry Hilton, avšak o úspěšnou dorážku se postaral PAPE GUEYE.

45
    Nastavují se dvě minuty.
    43. Arkadiusz MILIK - 1:1

43
    Tak přeci jenom tu máme vyrovnání! Hostující celek podnikl rychlou kombinaci středem hrací plochy, kde se s pořádnou dávkou štěstí dostal až do pokutového území forvard ARKADIUSZ MILIK, kterému se střelou do protipohybu povedlo vyzrát na brankáře Omlina.

40
    Žlutou kartu dostává Florian Thauvin (Olympique Marseille).

32
    Delort se znovu radoval ze vstřelené branky, avšak ta tentokráte skutečně neplatí, ofsajdové postavení totiž bylo zřetelné!

8
    Žlutou kartu dostává Florent Mollet (Montpellier HSC).
    1. Andy DELORT - 1:0

1
    Hned v první minutě tu máme úvodní branku zápasu! Na pas za obranu si nabíhal domácí ANDY DELORT, který si počínal hodně chladnokrevně, přičemž se mu povedlo překonat lobem vyběhnuvšího brankáře Mandandu.

David Suchý

Góly: 1. Delort (Ferri), 47. Laborde (Ferri), 90+3. Laborde (Souquet) – 43. Milik (Kamara), 45+2. Gueye, 71. Perrin (Payet)

Karty:   8. Mollet (MON), 76. Ferri (MON) – 40. Thauvin (OMA), 54. Álvaro González (OMA)   63. Ćaleta-Car (OMA)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:12.
    HSC Montpellier: Omlin – Sambia (80. Souquet), Hilton, Congré, Cozza (86. Ristić) – Savanier, Ferri (79. Chotard) – Laborde, Mollet (86. Škuletić), Mavididi (79. Wahi) – Delort.
    Náhradníci: Bertaud – Wahi, Škuletić, Dolly, Ristić, Le Tallec, Chotard, Mendes, Souquet.

Olympique Marseille: Mandanda – Balerdi, Álvaro González, Ćaleta-Car – Lirola, Kamara, Gueye, Henrique (64. Perrin) – Thauvin, Payet (82. Cuisance) – Milik (88. Benedetto).
    Náhradníci: Ngapandouetnbu – Benedetto, Perrin, Cuisance, Ntcham, Bertelli, Dieng, Chauí, Germain.

Rozhodca: Brisard – Pages, Boutry