Trenčín – Žilina 2:3 (kon.) | Trnava – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Senica – Ružomberok 0:1 (kon.)
Sereď – Nitra 2:1 (kon.) | Michalovce – Pohronie 1:2 (kon.)
ŠKF Sereď
2:1 (0:1)
FC Nitra
Sobota 10.04.2021, 17:00 • FC ViOn Zlaté Moravce • Niké liga • 4. kolo

Ja vám v tomto momente ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (18:58:27)

Nitra sa rozhodla gól Šefčíka brániť od úvodu druhého polčasu. To sa im nevyplatilo, pretože prv inkasovala z penalty od Fábryho, o minútu neskôr bol vylúčený Djiby Ba a otočenie zápasu sprostredkoval po centri Fábryho zo štandardky Hučko.

A to mohli domáci ešte v nadstavenom čase prikrášliť skóre, no pri protiútoku štyria sami na brankára totálne zlyhali. Nitra si za svoju prehru môže sama svojou pasivitou, ŠKF berie tri body úplne zaslúžene.

90+3

90+3
    Žltú kartu dostáva Tomáš Hučko (ŠKF Sereď).

90+3
    Čo sa teraz stalo! Štyria Seredčania šli sami na brankára a predstavte si, nedokázali dať gól! Bušnja pridlho držal loptu na kopačke, napokon prihral na Hučka, ktorý ale už tiesnený nedokázal zakončiť.

90+2
    Alen Mustafič priamy kop zahral až do brány, Mathew Yakubu musel loptu vytlačiť na roh!

90+1
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Andrej Fábry, prichádza Roko Jureškin.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Ani dva centre nestačili Fabišovi na to, aby našiel svojho spoluhráča pred bránou súpera. Mustafić následne nepríjemne vo vzduchu fauloval Slaninku.

89
    Takmer sa zopakovala situácia spred troch minút, Šípoš však čítal hru a včas vybehol z brány po výkope z rúk jeho náprotivka.

88
    Odvrátený center, mali sme tu kontru, ktorá sa skončila veľmi slabým zakončením Fábryho do náručia Šípoša! Toto sa malo skončiť úplne inak. Len aby Sereď ešte tieto tutovky neľutovala.

87
    Mečiar prebrúsil Tancíka, hostia získavajú štandardku z pravej strany.

86
    Vzápätí mohol Miloš Lačný pridať definitívu, lenže neodhadol dopad dlhého výkop od brány od Yakubua. Nevideli sme ani len koncovku.

86
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Matej Franko, prichádza Sinan Kurt.
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Erik Jendrišek, prichádza Ole Käuper.

85
    Sereď si otočku duelu zaslúžila. Nitra teraz už nemá na čo čakať, aj preto dve striedania na podporu ofenzívy.

85
    Sereď dala gól!
    Dokonalý center Fábryho z ľavej strany na hlavu TOMÁŠA HUČKA, ktorý si našiel priestor na malom vápne a nedal tak šancu Šípošovi!

Asistencia: Andrej Fábry.

83
    Denis Bušnja mieril zvnútra veľkého vápna len do bočnej siete. Hostia ešte reklamovali roh, no márne.

83
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Tilen Mlakar, prichádza Martin Slaninka.