Čierna Hora – Gibraltar 4:1 (kon.) | Rusko – Slovinsko 2:1 (kon.) | Bielorusko – Estónsko 4:2 (kon.)
Nórsko – Turecko 0:3 (kon.) | Chorvátsko – Cyprus 1:0 (kon.) | Holandsko – Lotyšsko 2:0 (kon.)
Írsko – Luxembursko 0:1 (kon.) | Srbsko – Portugalsko 2:2 (kon.) | Česko – Belgicko 1:1 (kon.)
Slovensko – Malta sk 2:2 (kon.)
Srbsko
2:2 (0:2)
Portugalsko
cz Sobota 27.03.2021, 20:45Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina A

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:41:38)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 16:10.

Je konec! Srbsko nakonec uhrálo s Portugalskem remízu 2:2. Závěr byl však velmi emotivní! Hosté totiž vstoupili do zápasu mnohem lépe a už ve 12. minutě se prosadil Diogo Jota. Poté Srbsko sice hrálo aktivněji, ale ve 37. minutě vyšel Portugalcům další centr do vápna, kde míč k tyči uklidil Diogo Jota. Hned na začátku druhého poločasu snížil Mitrović. Srbsko bylo nadále aktivnější a vyrovnání zařídil po hodině hry Filip Kostič. V samotném závěru měl obrovskou šanci Cristiano Ronaldo, který střílel do odkryté branky. Obránce míč podle rozhodčích vykopl ještě na čáře. To se Portugalcům vůbec nelíbilo. Hosté ihned po závěrečném hvizdu zamířili do kabiny a Ronaldo vzteky zahodil kapitánskou pásku.

90+4

90+4
    Cristiano Ronaldo ještě vidí žlutou kartu za protesty.
    90+3. Ronaldova šance

90+3
    Tak to je neskutečné! Cristiano Ronaldo po poslední akci dnešního souboje zcela evidentně dopravil míč do sítě! Obránce Srbska míč vykopl za brankovou čárou, ale sudí branku neuznává!

90+3
    Srbové vybojovali vhazování na polovině Portugalska a s uvedením míče do hry rozhodně nespěchají. Vše nasvědčuje tomu, že dnes uvidíme remízu.

90+2
    Nikola Milenković ostrým skluzem dojel Pereiru na polovině hřiště a je vyloučen.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Renato Sanches se při průniku na polovinu soupeře dopustil útočného falu. Srbové tak dostávají k dispozici další rozehrávku.

89
    João Félix se vrátil na vlastní polovinu, kde před napadajícím soupeřem přizvedl míč hlavou jen do autu. Srbové v posledních minutách nepouští Portugalsko do blízkosti velkého vápna.

88
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Aleksandar Mitrović, přichází Luka Jović.

87
    Nemanja Radonjić si na pravé straně skvěle zasekl míč kolem obránce a pomohl si zpětnou přihrávkou. Také Srbové nyní hrají spíše na remízu.

86
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází João Félix.

85
    Nemanja Gudelj diriguje rozehrávku Srbska na polovině hřiště. Nikdo v bílém dresu rozehrávku domácího celku neatakuje. V závěru se ze hry vytratily šance.

84
    Nuno Mendes se hnal za nákopem na levou stranu. Po portugalském hráči sáhl Strahinja Pavlović, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

83
    Domácí skvěle napadali rozehrávku Portugalska na jeho polovině. Zadáci v bílém nemají moc možností, kam rozehrát.

82
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Filip Djuričić.

Tomáš Kubečka

Góly: 46. A. Mitrović (Radonjić), 60. Kostić (Radonjić) – 12. Diogo Jota (B. Silva), 37. Diogo Jota (Soares)

Karty:   58. Nemanja Maksimović (SRB) – 55. J. Fonte (POR), 55. B. Fernandes (POR), 90+4. Ronaldo (POR)   90+2. Milenković (SRB)

Srbsko: Dmitrović – Milenković, S. Mitrović, Pavlović – Lazović (46. Nemanja Maksimović), S. Milinković-Savić, Gudelj, Kostić (71. Ristić) – Vlahović (46. Radonjić) – Tadić (82. Djuričić), A. Mitrović (88. Jović).
    Náhradníci: Nikolić, P. Rajković – Djuričić, Grujić, Jović, Krstičić, Nemanja Maksimović, Radonjić, Petković, Ristić, A. Živković, Spajić.

Portugalsko: A. Lopes – Cancelo (73. N. Mendes), Rúben Dias, J. Fonte, Soares – B. Fernandes, S. Oliveira (73. Sanches), Danilo Pereira – Diogo Jota (86. Félix), Ronaldo, B. Silva.
    Náhradníci: Rui Silva – Félix, D. Duarte, Neto, N. Mendes, Neto, Neves, Palhinha, André Silva, Sanches, R. Silva.

Rozhodca: Makkelie – Steegstra, Diks