Blansko – Líšeň 0:0 (kon.) | Vyšehrad – Žižkov 1:2 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 0:0 (kon.)
koniec
FC Slavoj Vyšehrad
1:2 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
cz Sobota 13.03.2021, 10:15 • Evžena Rošického-Strahov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)
Predzápasové kurzy
   
  Z mé strany je to dnes vše. Díky za pozornost a zase někdy u FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na počtěnou! (12:13:45)
   
  Je dobojováno a zasloužené tři body putují na Žižkov. Domácí se sice prosadili po hodině hry hlavou Daniela Stropka, ale úder vrátili hosté přes Marka Opluštila a Josefa Bazala, který rozhodl v nastaveném čase!
   
  90+5
  Konec zápasu.
   
  90+5
  Na začátku poslední nastavené minuty došlo k faulu u rohového praporku, David Skopec poté riskoval žlutou kartu po zakopnutí míče.
   
  90+4
  Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Elvis Mashike Sukisa, přichází David Skopec.
   
  90+4
  Žlutou kartu dostává Elvis Mashike Sukisa (FK Viktoria Žižkov).
   
  90+3
  Po faulu ve středu hřiště se hra ještě přerušila a Viktoria připravuje ještě jedno střídání. Dobré skoro dvě minuty se nyní nehrálo.
  90+1. Josef BAZAL - 1:2
   
  90+1
  Žižkov právě vstřelil branku!
  Nyní ale Kafka již kapituluje a Viktorka jde do trháku! Obrana Slavoje nyní nechala moc místa ve vápně a JOSEF BAZAL se technickou střelou o tyčku přecijen prosazuje.
   
  90
  Na startu poslední minuty základní hrací doby byl ve středu hřiště faulován Zoubele a Žižkov se dostal do útoku. Josef Bazal dostal míč na pravé straně vápna, ale Kafka jej vychytal!
   
  89
  David Sixta si během pressinku pomohl útočným faulem a pokračovat se bude rozehrávkou Vyšehradu, který nikam moc spěchat nebude.
   
  88
  Zatím ne. Žižkov to ubránil a míč dlouhým odkopem uklidil do autu. Vyšehrad tak vhazuje na levé straně a bude se pokoušet něco vymyslet na útočné polovině.
   
  87
  Domácí to na levé straně zkusili ještě jednou a po individuálním průniku se píská rohový kop pro domácí Slavoj. Dočkáme se další branky ze standardky?
   
  86
  Slavoj se pak dostal do útoku, ale centr z levé strany byl hodně nepřesný a míč skončil jen vysoko nad brankou Milana Švengera.
   
  85
  Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Daniel Procházka, přichází Petr Hampl.
  Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Adam Alexandr, přichází Michal Vaněk.
   
  84
  Za nakopnutým míčem na pravé straně se vydal Daniel Procházka, který jej vracel do vápna, ale jen do prostoru, kde nikdo v modrém nebyl. U míče je Švenger.
   
  83
  Elvis Mashike ve vápně udělal kličku, ale jeho zakončení na první tyčku nevyšlo a s pochopením od spoluhráčů se to moc nesešlo.
   
  81
  Isaac Muleme oživil hru Viktorie na levém křidle. Nyní se pokoušel opět odcentrovat, ale jeho míč byl nakonec sražen mimo hrací plochu.

  David Panuška

  Góly: 61. Stropek – 73. Opluštil, 90+1. Bazal

  Karty:   43. Schneider (VYS) – 18. Súkenník (ZIZ), 90+4. Mashike Sukisa (ZIZ), 90+5. Skopec (ZIZ)


  Držení míče: 36 % : 64 %.
  Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:9. Rohy: 2:12.
  FC Slavoj Vyšehrad: Kafka – Stropek, Zaradny, Košút (58. Jakab), Šandera – D. Procházka (85. Hampl), Drobílek (72. Hezoučký), Alexandr (85. Vaněk), M. Černý, Schneider – Vandas.
  Náhradníci: Ordelt – Burda, Hezoučký, Vaněk, Jakab, Hampl.

  FK Viktoria Žižkov: Švenger – Řezáč, Pudil, Auer, Opluštil – Súkenník (67. Muleme), Sixta – Batioja, Jaroslav Diviš (67. Bazal), Zoubele – Mashike Sukisa (90+4. Skopec).
  Náhradníci: K. Hrubeš – Muleme, Skopec, Nabijev, Hušek, Urbanec, Bazal.

  Rozhodca: Matějček – Matoušek, Slavíček.