Slavia – Rangers 1:1 (kon.) | Manchester United – AC Miláno 1:1 (kon.) | D.Kyjev – Villarreal 0:2 (kon.)
Amsterdam – YB Bern 3:0 (kon.) | Granada – Molde 2:0 (kon.) | Tottenham – D. Záhreb 2:0 (kon.)
Olympiakos – Arsenal 1:3 (kon.) | AS Rím – Doneck 3:0 (kon.)
SK Slavia Praha
1:1 (1:1)
Glasgow Rangers
Štvrtok 11.03.2021, 18:55 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • Európska liga • Osemfinále

Úvodný osemfinálový zápas Európskej ligy medzi Slaviou Praha a Rangers FC víťaza nepoznal. Domáci otvorili skóre zápasu v prvom polčase, keď sa do streleckej listiny zapísal v 7.minúte nádhernou strelou k žrdi Stanciu. Slavia bola v prvom polčase aktívnejšia, boli to však hostia, ktorí z ojedinelej šance aj s prispením šťastia dokázali vyrovnať – v 36.minúte sa to podarilo Helanderovi. Aj v druhom polčase sa hral aktívny futbal na oboch stranách, obe mužstvá sa dostali k vyloženej šanci. Vďaka dobrým zákrokom oboch brankárov sa zápas nakoniec skončil spravodlivou remízou 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera (20:52:08)

90+3
    Prihrávka v podaní Baha na pravom krídle bola nepresná, McGregor bude odkopávať loptu od svojej brány.

90+2
    Domáci sú pri lopte, postupný útok začnú až od svojho brankára.

90+1
    V záverečných minútach sa hraje vo vysokom tempe, ani jedno z mužstiev nie je spokojné s remízou v zápase.

90
    Hlavný rozhodca pridáva k riadnemu hraciemu času ešte tri minúty.
    90. Lukáš Masopust (SLA)

90
    McGregor teraz predviedol zákrok zápasu, na bránkovej čiare skočil po gólovej hlavičke Masopusta – veľmi dôležitý zákrok pre hostí!
    89. Ondřej Lingr (SLA)

89
    Striedajúci Lingr poslal do šestnástky hostí veľmi nebezpečný center, ktorý McGregor pre istotu vytiahol zákrokom na rohový kop.

88
    Striedanie v tíme Rangers FC: z ihriska odchádza Glen Kamara, prichádza Bongani Zungu.

87
    Domáci Holeš sa dopustil pri rohovom kope útočného faulu.

86
    Po zaujímavom súboji vo vnútri šestnástky medzi Pattersonom a Masopustom nasleduje roh pre Slaviu.

86
    McGregor chytá vysoký center domácich. Pri lopte zostávajú hostia.

85
    Po následnom rohovom kope fauluje pri útočnej snahe Rangers kapitán hostí Goldson.

84
    Po prihrávke Kamaru je následný center od Barišića zblokovaný na rohový kop pre hostí.

83
    Pekná kombinačná akcia Slavie, na jej konci bol zakončujúci Bořil, ktorý ale trafil v šestnástke hostí jedného z obrancov Rangers.