Šprint žien, 7,5 km, Nové Město na Moravě | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | SP - šprint mužov, 10 km, Nové Město na Moravě | Víťaz: Simon Desthieux (FRA) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Jasná | Víťazka: Petra Vlhová (SVK) (kon.) | | | Zjazd mužov, Saalbach-Hinterglemm | Víťaz: Vincent Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Jasná | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oberstdorf | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Tímový šprint mužov, skoky HS137, Oberstdorf | Vítěz: Japonsko (kon.) | | | Tímový šprint mužov, beh 2x7,5 km, Oberstdorf | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Tímové preteky mužov HS137, Oberstdorf | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Zjazd mužov, Saalbach-Hinterglemm
Víťaz: Vincent Kriechmayr (AUT)
(2. Beat Feuz (SUI), 3. Matthias Mayer (AUT))
Komentáre nie sú k dispozíci.
Štartová listina:
1. Vincent Kriechmayr (AUT)
2. Matthieu Bailet (FRA)
3. Dominik Paris (ITA)
4. Bryce Bennett (USA)
5. Beat Feuz (SUI)
6. Martin Čater (SLO)
7. Matthias Mayer (AUT)
8. Max Franz (AUT)
9. Johan Clarey (FRA)
10. Travis Ganong (USA)
11. Andreas Sander (GER)
12. Otmar Striedinger (AUT)
13. Carlo Janka (SUI)
14. Nils Allegre (FRA)
15. Christof Innerhofer (ITA)
16. Jared Goldberg (USA)
17. Romed Baumann (GER)
18. Marco Odermatt (SUI)
19. Kjetil Jansrud (NOR)
20. Maxence Muzaton (FRA)
21. Henrik Røa (NOR)
22. Adrien Théaux (FRA)
23. Daniel Danklmaier (AUT)
24. Hannes Reichelt (AUT)
25. Daniel Hemetsberger (AUT)
26. Nicolas Raffort (FRA)
27. Josef Ferstl (GER)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Dominik Schwaiger (GER)
30. Niels Hintermann (SUI)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Emanuele Buzzi (ITA)
33. Ralph Weber (SUI)
34. Erik Arvidsson (USA)
35. Manuel Schmid (GER)
36. Stefan Rogentin (SUI)
37. Felix Monsen (SWE)
38. Boštjan Kline (SLO)
39. Valentin Giraud Moine (FRA)
40. Jeffrey Read (CAN)
41. Brodie Seger (CAN)
42. Nils Alphand (FRA)
43. Maximilian Lahnsteiner (AUT)
44. Olle Sundin (SWE)
45. Sam Morse (USA)
46. Blaise Giezendanner (FRA)
47. James Crawford (CAN)
48. Nils Mani (SUI)
49. Simon Jocher (GER)
50. Miha Hrobat (SLO)
51. Broderick Thompson (CAN)
52. Stefan Babinsky (AUT)
53. Adur Etxezarreta (ESP)
54. Roy-Alexander Steudle (GBR)
55. Jan Zabystřan (CZE)
1. Vincent Kriechmayr (AUT)
2. Matthieu Bailet (FRA)
3. Dominik Paris (ITA)
4. Bryce Bennett (USA)
5. Beat Feuz (SUI)
6. Martin Čater (SLO)
7. Matthias Mayer (AUT)
8. Max Franz (AUT)
9. Johan Clarey (FRA)
10. Travis Ganong (USA)
11. Andreas Sander (GER)
12. Otmar Striedinger (AUT)
13. Carlo Janka (SUI)
14. Nils Allegre (FRA)
15. Christof Innerhofer (ITA)
16. Jared Goldberg (USA)
17. Romed Baumann (GER)
18. Marco Odermatt (SUI)
19. Kjetil Jansrud (NOR)
20. Maxence Muzaton (FRA)
21. Henrik Røa (NOR)
22. Adrien Théaux (FRA)
23. Daniel Danklmaier (AUT)
24. Hannes Reichelt (AUT)
25. Daniel Hemetsberger (AUT)
26. Nicolas Raffort (FRA)
27. Josef Ferstl (GER)
28. Matteo Marsaglia (ITA)
29. Dominik Schwaiger (GER)
30. Niels Hintermann (SUI)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Emanuele Buzzi (ITA)
33. Ralph Weber (SUI)
34. Erik Arvidsson (USA)
35. Manuel Schmid (GER)
36. Stefan Rogentin (SUI)
37. Felix Monsen (SWE)
38. Boštjan Kline (SLO)
39. Valentin Giraud Moine (FRA)
40. Jeffrey Read (CAN)
41. Brodie Seger (CAN)
42. Nils Alphand (FRA)
43. Maximilian Lahnsteiner (AUT)
44. Olle Sundin (SWE)
45. Sam Morse (USA)
46. Blaise Giezendanner (FRA)
47. James Crawford (CAN)
48. Nils Mani (SUI)
49. Simon Jocher (GER)
50. Miha Hrobat (SLO)
51. Broderick Thompson (CAN)
52. Stefan Babinsky (AUT)
53. Adur Etxezarreta (ESP)
54. Roy-Alexander Steudle (GBR)
55. Jan Zabystřan (CZE)
Viktor Kalinács