Arizona – St. Louis 1:0 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 1:3 (kon.) | Toronto – Ottawa 5:6 (po pr.)
Carolina – Columbus 7:3 (kon.) | Tampa Bay – Florida 4:6 (kon.) | Detroit – Chicago 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 5:6 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
7:3 (2:3, 3:0, 2:0)
Columbus Blue Jackets
cz Utorok 16.02.2021, 01:07 • PNC Arena, Raleigh • NHL

51:35
    Nebude, gól zůstává v platnosti! Hokejisté Blues Jackets se navíc budou muset bránit dvě minuty v oslabení, rozhodčí hostům za neúspěšnou challenge udělil dvě minuty za zdržování hry.

47:22
    Komplikace pro Carolinu. James Martinook se probojoval k puku, jenže pouze za cenu faulu. Texiera zahákoval a bude doufat, že na trestné lavici vydrží celé dvě minuty.

38:33
    V závěru druhé dvacetiminutovky si Hurikáni zahrají premiérovou početní převahu. Dean Kukan se proti Svečnikovovi provinil držením.

28:15
    Modrokabátníci si zahrají druhou přesilovou hru. Kousek za obrannou modrou se podrážení dopustil Jake Gardiner, jenž nepovoleným způsobem zastavil Jennera.

13:50
    První přesilovku v utkání si zahrají hosté. Jordan Staal se po ztrátě pásma mimo dění hry postavil do cesty Lainemu, rozhodčí jeho počínaní vyhodnotili jako nedovolené bránění.

Milan Huppert

Góly a asistencie: 14. Aho (Slavin, B. McGinn), 19. J. Staal (Foegele, Bean), 22. B. McGinn (T. Teräväinen, Aho), 22. T. Teräväinen (B. McGinn, Gardiner), 40. Niederreiter (T. Teräväinen, Nečas), 52. B. McGinn (Bean, T. Teräväinen), 52. J. Staal (Trocheck, Svečnikov) – 1. Atkinson (Laine, Roslovic), 6. Jenner (N. Foligno, Gavrikov), 16. Stenlund (Jenner, Bjorkstrand)

Carolina Hurricanes: Reimer (Nedeljkovic) – D. Hamilton, Slavin, Pesce, Gardiner, Bean, Skjei – T. Teräväinen, Aho, B. McGinn – Nečas, Trocheck, Niederreiter – Foegele, J. Staal, Svečnikov – Fast, Paquette, Martinook.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (41. Merzlikins) – S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Kukan, Peeke, Del Zotto – Atkinson, Roslovic, Laine – Bjorkstrand, Stenlund, Domi – N. Foligno, Texier, Jenner – Robinson, Riley Nash, Matteau.

Rozhodca: L'Ecuyer, Brenk – Toomey, Kovachik