Chabarovsk – Jekaterinburg 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Nižnekamsk 2:1 (po pr.) | Barys – Omsk 3:2 (po pr.)
Red Star Kunlun – Soči 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Čerepovec – Jaroslavľ 2:3 (kon.)
Dinamo Minsk – D. Moskva 4:6 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 3:1 (kon.) | Petrohrad – S.Moskva 3:1 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
cz Utorok 16.02.2021, 15:00 • Ledová aréna Traktor • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:38:08)

Československá stopa v utkání

Roman Will (CLJ) náhradní gólman

Lukáš Sedlák (CLJ) 1+2, 3 střely na branku, 9/21 vyhraných vhazování, čas na ledě – 21:24.

Tomáš Hyka (CLJ) 0+3, 1 střela na branku, čas na ledě – 20:33.

Andrej Nestrašil (MET) 1+0, 4 střely na branku, 8/16 vyhraných vhazování, čas na ledě – 19:33.

Dnešní utkání sledovalo 4510 diváků.

Tak prodloužení nám nakonec trvalo pouhou minutu a deset sekund! Poté se do pásma vřítila česká letka Tomáš Hyka – Lukáš Sedlák. Hyka posunul puk na Sedláka, který našel z druhé vlny najíždějícího Nicka Bailena, jehož střela nakonec projela až do branky. Bonusový bod tak zůstává na domácím ledě.

61:10 Nick BAILEN - 4:3

61:10
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec svému soupeři skoro nepůjčili kotouč svému soupeři a radují se z vítězství v prodloužení. Lukáš Sedlák posunul kotouč d druhého vlny na NICKA BAILENA, jehož střela ze středu hřiště prošla až do branky! Asistence: Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka.

60:10
    Tak už nám začalo i prodloužení dnešního dramatického utkání! Oba týmy mohou vybojovat bod navíc, kdo se bude nakonec radovat z vítězství?

60:01

Tak dramatické utkání nám nakonec dojde až do prodloužení! Magnitogorsk nejprve srovnal stav zápasu, když se v přesilové hře prosadil Taylor Beck. Tři a půl minuty před koncem však taktéž přesilovou hru využil Daniil Iljin. Poté však přišel neskutečný závěr a power play hostí. Pouhou sekundu před koncem srovnal stav zápasu Sergej Plotnikov.

60:00
    59:59 Sergej PLOTNIKOV - 3:3

59:59
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Neskutečné, hosté totiž srovnávají stav duelu pouhou sekund před koncem! Domácí ani jednou nezvládli vyhodit, a tak přišel trest. Na konci krásné akce stál SERGEJ PLOTNIKOV, který jen nastavil hokejku a mohl jít slavit. Asistence: Taylor Beck a Dennis Rasmussen.

59:26
    Oddechový čas pro hosty.

59:26
    Magnitogorsk se nemůže usadit v útočném pásmu. Tak to jeden z domácích zkusil vyhozením přes celé hřiště, ale jenom těsně minul prostor mezi třemi tyčemi.

59:00
    Minuta do konce třetiny!

58:35
    Vasilij Košečkin upaluje na střídačku, hosté to zkusí bez gólmana se šesti hráči v poli!

57:42
    Minimálně by k tomu asi potřebovali přesilovou hru. Nadále totiž platí, že všechny góly dnešního duelu padly v početních výhodách! To není obvyklé.

Denisa Józsová

Góly a asistencie: 10. D. Bodrov (Byvaľcev, Kalinin), 39. Sedlák (Hyka, Bailen), 57. Iľjin (Sedlák, Hyka), 62. Bailen (Sedlák, Hyka) – 18. A. Nestrašil (Karpov), 45. Beck (Prochorkin), 60. S. Plotnikov (Beck, Rasmussen)

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Will) – Pilut, Manuchov, Bailen, Tělegin, Jevenko, Karpuchin, D. Bodrov, Ogurcov – Osnovin, Byvaľcev, Kalinin – Kravcov, Sedlák, Hyka – Gorjunov-Rolgizer, Šolochov, Iľjin – Karlin, Avcin, Švarjov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Olkinuora) – J. Jakovlev, Dronov, Minulin, Holm, Martynov, Pašnin, Nikolajev – N. Kuljomin, Beck, Rasmussen – Prochorkin, S. Plotnikov, Čibisov – A. Nestrašil, Košelev, Karpov – Goldobin, Rožkov, Švyrjov – Korobkin.

Rozhodca: Morozov, Fatějev – Lazarev, Osipov