K. Vary – Pardubice | 3:4 (kon.) |
Toronto – Edmonton | 1:3 (kon.) | | | St. Louis – San Jose | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Anaheim – Minnesota | 2:3 (kon.) |
Vancouver – Montreal | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Vegas – Arizona | 5:2 (kon.) |
Jekaterinburg – Čerepovec | 3:6 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Riga | 5:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Ufa | 2:1 (po pr.) |
Kazaň – Jaroslavľ | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Red Star Kunlun – Nižnekamsk | 5:6 (kon.) | | | CSKA Moskva – Chabarovsk | 3:2 (kon.) |
D. Moskva – Barys | 0:2 (kon.) | | | Soči – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Viťaz – Petrohrad | 1:3 (kon.) |
koniec
CSKA Moskva
3:2
(2:0, 1:1, 0:1)
Amur Chabarovsk
56:38
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., hrubost).
|
|
53:12
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Blažijevskij – 2 min., vysoká hůl).
|
|
38:22
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Sergej Těreščenko – 2 min., podrážení).
|
|
23:46
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Lugin – 2 min., držení).
|
|
17:31
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., podrážení).
|
|
05:15
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Archipov – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
4. Slepyšev (Leipsic, M. Kempe), 20. M. Kempe (Slepyšev, Mamin), 26. Maximov (Korosteljov, Čajka D.) – 56. Pjanov (Butuzov, Lugin)
Rozhodca: Bondar, Gamalej – Ponamarenko, Černyšov
Diváci: 1643
Nepremenená penalta:
CSKA Moskva:
Šaryčenkov (Lars Johansson) – Samorukov, Blažijevskij, Rykov, Ar. Sergejev, Čmychov, Ibragimov, Čajka – Slepyšev, Leipsic, M. Kempe – Telegin, Sorkin, Mamin – Korosteljov, Jurtajkin, Maximov – Rtiščev, Mingačjov, Afanasjev – Guskov.
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Alikin (26. Langhamer) – Jordán, Vasiliev, S. Těreščenko, Sergijenko, Kamalov, Turbin, Zimin – H. Zohorna, Rasskazov, T. Zohorna – Lugin, Butuzov, Pjanov – Gorškov, Golubev, Polunin – Archipov, , Michasjonok.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Alikin (26. Langhamer) – Jordán, Vasiliev, S. Těreščenko, Sergijenko, Kamalov, Turbin, Zimin – H. Zohorna, Rasskazov, T. Zohorna – Lugin, Butuzov, Pjanov – Gorškov, Golubev, Polunin – Archipov, , Michasjonok.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bondar, Gamalej – Ponamarenko, Černyšov
Diváci: 1643
Denisa Józsová