Getafe – Huesca 1:0 (kon.) | Real Betis – Vigo 2:1 (kon.) | Villarreal – Granada 2:2 (kon.)
Real Betis
2:1 (2:1)
Celta Vigo
Streda 20.01.2021, 21:00 • Estadio Benito Villamarín • Španielska LaLiga • 19. kolo

Musíme konštatovať, že druhý polčas už nebol tak zaujímavý ako ten prvý, aj keď to v jeho úvode vyzeralo, že tomu tak bude. Real Betis pohodlne kontroloval dianie v druhom dejstve a eliminoval náznaky šance hostí. Celta Vigo navyše v druhom polčase nebola ža tak nebezpečná, v rozhodujúcej chvíli tomu chýbala väčšia presnosť na kopačkách. V druhom polčase sme napokon žiadny gól nevideli a tak Real Betis zvíťazil s Celtou Vigo 2:1 a zo súboja tabuľkových susedov si pripisuje 3 body.

Ďakujem za vašu pozornosť, prajem dobrú noc! (23:00:57)

90+5

90+4
    Ďalší dlhý nákop končí zo strany hostí len u brankára Roblesa. Zrejme sa už nič vážneho v tomto zápase nestane a tri body zostanú doma.

90+3
    Hosťom nevyšiel ani dlhý nákop na polovicu súpera, už aj nadstavený čas sa čo chvíľa stane minulosťou.

90+2
    Už nám plynie nadstavený čas a ten rovnako neveští nič dobré pre hostí. Domáci stále všetko zvládajú s veľkým prehľadom.

90+1
    Žltú kartu dostáva Renato Tapia (Celta Vigo).

90
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88
    Vigo má problémy v prechode do útoku aj naďalej. Betis pohodlne drží stred poľa.

87
    Domáci zastavili rodiaci sa útok hostí a Celta začína na svojej polovici ihriska.

86
    Zatiaľ sa nič zaujímavého v samom závere druhého polčasu nedeje. Betis je už veľmi blízko k zisku troch bodov.

85
    Síce sú hostia teraz pri lopte, ale nedarí sa im prekonať súperovu defenzívu.

84
    Pre Betis sa to už vyvíja veľmi nádejne, ale stačí malá chyba či nepozornosť v závere a nemusí to dopadnúť dobre.

83
    Zatiaľ neprichádza žiadny záverečný tlak zo strany hostí. Celta už bude musieť zažať zrejme aj riskovať.

82
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Diego Lainez, prichádza Alex Moreno.

82
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Loren, prichádza Borja Iglesias.

81
    Do konca tohto stretnutia dvoch tabuľkových susedov zostáva necelých 10 minút. Real Betis aj naďalej vyhráva 2:1!

80
    Rohový kop nič zaujímavého neponúkol a Betis sa pohodlne dostáva k lopte.

79
    Mallo si nabehol za obranu domácich, nestihol však už zakončiť. Hostia ale ešte budú zahrávať rohový kop.