Mönchengladbach – Bayern 3:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:2 (2:2)
Bayern Mníchov
Piatok 08.01.2021, 20:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga • 15. kolo

49
    Mönchengladbach dal gól! Tak a domácim sa podaril fantastický obrat za necelých pätnásť minút, keďže prvý gól strelili v 35. minúte. Útok Gladbachu bol rýchly, nikto proti domácim hráčom nevystúpil a Hofmann našiel FLORIANA NEUHAUSA, ktorý z hranice šestnástky zakončil pravačkou do vinklu! Neuer sa mohol len nemohúcne prizerať. Asistencia: Homfann

45+1
    Mönchengladbach dal gól! Tak to je neuveriteľné, čo sa podarilo domácej dvojici. Znova Stindl vybojoval loptu, keď čisto odstavil Kimmicha a JONAS HOFMANN si opäť nabehol v pravej chvíli na jeho prihrávku a v samostatnom nájazde po druhýkrát prekonal Neuera! Takže pred koncom úvodného polčasu sa domácim podarilo zrovnať krok. Asistencia: Stindl

35
    Mönchengladbach dal gól! No lenže domáci z ničoho nič tiež strieľajú gól, ktorým sa môžu vrátiť do zápasu. Tentokrát napádanie Gladbachu dostalo hostí do úzkych, Stindl sa dostal k lopte a našiel JONASA HOFMANNA, ktorý si už v súboji proti Neuerovi vedel rady! Asistencia Stindl

26
    Bayern dal gól! A hostia sa svojou aktívnou hrou dokázali presadiť už druhýkrát v dnešnom zápase, aj keď zatiaľ určite nedominujú. LEON GORETZKA sa zmocnil lopty v strede poľa, narazil si ju so Saném a následne mal otvorenú cestu k zakončeniu. Trafil to naozaj parádne k pravej tyči a Sommer nemal žiadnu šancu! Asistencia: Sané

20
    Bayern dal gól! Penaltu si nemohol zobrať nik iný ako ROBERT LEWANDOWSKI a s absolútnym prehľadom zakončil k ľavej tyči! Sommer sa hodil k opačnej, takže Bayern sa ujíma vedenia!

Filip Kosnáč

Góly: 35. J. Hofmann, 45+1. J. Hofmann, 49. Neuhaus – 20. Lewandowski, 26. Goretzka

Karty:   62. Ginter (MNC) – 63. Süle (BAY)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:11. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:11.
    Borussia Mönchengladbach: Sommer – Ginter, Zakaria (74. Herrmann), Elvedi – Lainer, Kramer, J. Hofmann (89. Wendt), Neuhaus, Binsibajní (89. Jantschke) – Embolo, Stindl (C) (82. H. Wolf).
    Náhradníci: Sippel – Bénes, Beyer, Jantschke, Herrmann, Lang, Traoré, H. Wolf, Wendt.

Bayern Mníchov: Neuer (C) – Pavard, Süle, Alaba, A. Davies – Goretzka, Kimmich – Sané, T. Müller, Costa (68. Coman) – Lewandowski.
    Náhradníci: Nübel – J. Boateng, Coman, Lucas Hernández, Choupo-Moting, Musiala, Roca, B. Sarr, Tolisso.