YB Bern – Kluž 2:1 (kon.) | CSKA Sofia – AS Rím 3:1 (kon.) | Dundalk – Arsenal 2:4 (kon.)
Rapid Viedeň – Molde 2:2 (kon.) | Leverkusen – Slavia 4:0 (kon.) | Be'er Sheva – Nice 1:0 (kon.)
Liége – Benfica 2:2 (kon.) | Lech Poznań – Rangers 0:2 (kon.) | Eindhoven – Omonia Nikózia 4:0 (kon.)
Solún – Granada 0:0 (kon.) | Neapol – Sociedad 1:1 (kon.) | Rijeka – Alkmaar 2:1 (kon.)
Braga – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Celtic – Lille 3:2 (kon.) | Sparta Praha – AC Miláno 0:1 (kon.)
Villarreal – Karabach 0:0 (odl.) | Tel Aviv – Sivasspor 1:0 (kon.) | Tottenham – Antverpy 2:0 (kon.)
Razgrad – Linz 1:3 (kon.) | D. Záhreb – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Wolfsberger – Feyenoord 1:0 (kon.)
Hoffenheim – Gent 4:1 (kon.) | Liberec – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Leicester – AEK Atény 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
4:1 (2:0)
KAA Gent
cz Štvrtok 10.12.2020, 21:00 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Európska liga • Skupina L

To už je ode mě vše. Mějte se hezky a někdy zase o přenosů z fotbalových zápasů na počtenou! (22:59:46)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:12.

Již jistý vítěz skupiny L z Hoffenheimu ukázal své kvality i proti Gentu, který přehrál jasně 4:1. Belgický celek tak ze šesti utkání nezískal jediný bod. Domácí se dvakrát trefili už v první půli. Po rohovém kopu se nejprve prosadil Maximilian Beier a krátce po něm si pohrál s brankářem Robert Skov. Po změně stran se opět připomněl osmnáctiletý Maximilian Beier, který krásnou střelou zvýšil na 3:0 a v 64. minutě připravil stejný hráč snadný zásah pro střídajícího Andreje Kramariće. Gent se dočkal čestného úspěchu deset minut před koncem, kdy skóre zápasu uzavřel Núrio Fortuna.

90+3

90+3
    V úplném závěru zápasu ještě dostal žlutou kartu domácí Alfons Amade.

90+2
    Zápas se už ale dohraje i s lehce kulhajícím Akpogumou.

90+2
    Rozhodčí se přišel podívat, jaký zdravotní problém má Akpoguma. Ten totiž zůstal sedět na trávníku a signalizoval, že s ním není vše v pořádku.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty. Centr Kevina Akpogumy z pravé strany si stáhl do rukavic Davy Roef.

90
    Po sražené střele Odjidji-Ofoeho si došel pro balón brankář Pentke. Ten tak zabránil rohovému kopu.

88
    Ngadeu si nyní našel také centr Akpogumy, který odhlavičkoval do autu.

87
    Belfodil na pravé straně obehrál Fortunu, ale jeho přízemní centr odklidil nazpět k němu Ngadeu. Belfodil se následně zapřel právě o Fortunu a byl mu pískán útočný faul.

85
    Domácí si nyní v poklidu nahrávají u své šestnáctky. Zřejmě chtějí trochu zklidnit hru, už se nepotřebují nikam hnát.

83
    Munas Dabbur se dostal ke střele, která byla sražena na roh. Ten kopal bez nějakého efektu Kramarić.
    81. Núrio FORTUNA - 4:1

81
    Gent právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali alespoň čestného úspěchu! Chybu udělal obránce Nuhu, který přišel o míč při jeho vyvážení. Získal ho Fortuna, po jehož přihrávce střílel Tim Kleindienst. Jeho pokus ještě Pentke vyrazil, ale dobíhající NÚRIO FORTUNA mu už čisté konto sebral – 4:1.

79
    Na druhé straně byl v ofsajdu Roman Jaremčuk.

79
    Alfons Amade dostal přihrávku na pravé křídlo, odkud odcentroval. Míč našel jen rukavice brankáře Roefa.

78
    Střely na bránu – 6:2

Martin Augustin

Góly: 21. Beier, 26. Skov (Geiger), 49. Beier (John), 64. Kramarić (Beier) – 81. Fortuna (Kleindienst)

Karty:   44. John (HOF), 90+3. Amade (HOF) – 72. Bezus (GNT)

TSG 1899 Hoffenheim: Pentke – S. Posch (46. Nordtveit), Nuhu, Akpoguma, John – Gaćinović, Geiger (C) (75. Amade) – Skov (61. Belfodil), Dabbur, Beier (75. Baumgartner) – Klauss (61. Kramarić).
    Náhradníci: Philipp – Nordtveit, Baumgartner, R. Sessegnon, Samassékou, Belfodil, Vogt, Kramarić, Amade.

KAA Gent: Roef – Arslanagic, Plastun, Ngadeu (C) – Castro-Montes (76. Botaka), Dorsch (56. Kums), Bezus, Owusu (56. Odjidja-Ofoe), Mohammadí (46. Fortuna) – Bukari (56. Jaremčuk), Kleindienst.
    Náhradníci: Bolat, Jochmans – Jaremčuk, Odjidja-Ofoe, van Daele, Botaka, Samoise, Hanche-Olsen, Kums, Fortuna.

Rozhodca: Papapetrou – Petropoulos, Aptosoglou