Zenit – Dortmund 1:2 (kon.) | Lazio – Brugge 2:2 (kon.) | Chelsea – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Rennes – Sevilla 1:3 (kon.) | Barcelona – Juventus 0:3 (kon.) | D.Kyjev – Ferencvároš 1:0 (kon.)
Lipsko – Manchester United 3:2 (kon.)
FK Dynamo Kyjev
1:0 (0:0)
Ferencvároš Budapešť
Utorok 08.12.2020, 21:00 • NSC Olimpijskij, Kyjev • Liga majstrov • Skupina G

V druhom polčase už žiadny gól nepadol a tak Kyjev vyhráva toto stretnutie najtesnejším možným rozdielom 1:0! Ukrajinský celok tak postupuje do vyraďovacej fázy v Európskej lige, pre maďarský celok sa európska púť pohármi končí.

Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc! (22:51:22)

90+3

90+2
    Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Serhij Sydorčuk, prichádza Olexandr Andrijevskij.

90+1
    Veľa minút sa teda nenastavovalo. Zatiaľ to teda vyzerá, že Kyjev postúpi do vyraďovacej fázy Európskej ligy.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

89
    Čoskoro sa naplní riadny hrací čas druhého polčasu. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Pri lopte je domáci celok a ten kombinuje na útočnej polovici. Toto hosťom vôbec nevyhovuje.

87
    Sme už v samom závere druhého polčasu a tak aj celého tohto zápasu. Udrží si Kyjev toto najtesnejšie možné vedenie?

86
    Striedanie v tíme Ferencvároš Budapešť: z ihriska odchádza Tokmac Nguen, prichádza Franck Boli.

86
    Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Benjamin Verbič, prichádza Gerson Rodrigues.

86
    Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Viktor Cygankov, prichádza Bogdan Ledněv.

85
    Žltú kartu dostáva Isael (Ferencvároš Budapešť).

84
    Kyjev sa navyše teraz dostáva k lopte a nikam sa neponáhľa, pohodlne kombinuje na svojej polovici ihriska.

83
    Stále však zo strany hostí neprichádza žiadny tlak, domáci pohodlne tržia svoje vedenie.

82
    Botkov center si domáca obrana postrážila, Ferencvároš však ešte zostáva pri lopte.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Pred malou chvíľou sa na ihrisko dostal slovenský reprezentant Róbert Mak.

80
    Striedanie v tíme Ferencvároš Budapešť: z ihriska odchádza Olexandr Zubkov, prichádza Róbert Mak.

80
    Striedanie v tíme Ferencvároš Budapešť: z ihriska odchádza Gergő Lovrencsics, prichádza Endre Botka.