Lipt. Mikuláš – Michalovce | 1:7 (kon.) | | | Nové Zámky – Detva | 3:4 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 9:2 (kon.) |
B. Bystrica – Trenčín | 1:5 (kon.) | | | Miškovec – Košice | 2:7 (kon.) | | | HC Slovan – Nitra | 5:4 (kon.) |
Vlci Žilina – Skalica | 7:1 (kon.) | | | Levice – Dubnica | 4:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Topoľčany | 2:1 (po pr.) |
Humenné – Martin | 3:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Trnava | 3:5 (kon.) |
Bratislava Capitals – Dornbirn | 2:3 (kon.) |
Třinec – Mladá Boleslav | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Litvínov – Motor ČB | 3:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Plzeň | 1:5 (kon.) |
Liberec – Zlín | 2:4 (kon.) | | | Sparta Praha – Kometa Brno | 6:1 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – Vítkovice | 3:2 (kon.) |
Novosibirsk – Jaroslavľ | 3:4 (po pr.) | | | Barys – Viťaz | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Čerepovec – Omsk | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Kazaň – Jekaterinburg | 2:0 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Severstaľ Čerepovec
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Avangard Omsk
64:28
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Kirill Adamčuk – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
62:09
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sergej Šumakov – 2 min., podrážení).
|
|
49:12
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
40:37
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Denis Zernov – 2 min., podrážení).
|
|
37:05
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Klim Kostin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
31:11
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Kazakov – 2 min., podrážení).
|
|
21:29
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., podrážení).
|
|
16:46
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Shawn Lalonde – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
40. Vicharev (Kapustin), rozh. náj. Petunin – 44. Jakupov (Boucher, Zernov)
Rozhodca: Ansons, Běljajev – Stroganov, Slavikovskij
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:1 Sergej Tolčinskij (OMS)
1:1 Jegor Morozov (CER)
2. séria:
1:1 Corban Knight (OMS)
1:1 Daniil Vovčenko (CER)
3. séria:
1:1 Sergej Šumakov (OMS)
2:1 Alexandr Petunin (CER)
4. séria:
2:1 Nail Jakupov (OMS)
2:1 Vladislav Kodola (CER)
5. séria:
2:1 Reid Boucher (OMS)
Severstaľ Čerepovec:
Šugajev (Rybalkin) – Provolnev, Vittasmäki, Lalonde, Adamčuk, Sizov, M. Tichonov – A. Garejev, A. Alexejev, Geraskin – Kodola, Vovčenko, Petunin – Liška, J. Jakovlev, J. Morozov – Vicharev (C), Kapustin, Kazakov.
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Šaripzjanov, Jemelin (C), Pokka, Bereglazov, Kaski, Gončarov, Čudinov – K. Kostin, Knight, Tolčinskij – Zernov, Boucher, Jakupov – Chochlačov, Šumakov, Semionov – Dedunov, A. Potapov, Jaremčuk – Kablukov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Šaripzjanov, Jemelin (C), Pokka, Bereglazov, Kaski, Gončarov, Čudinov – K. Kostin, Knight, Tolčinskij – Zernov, Boucher, Jakupov – Chochlačov, Šumakov, Semionov – Dedunov, A. Potapov, Jaremčuk – Kablukov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ansons, Běljajev – Stroganov, Slavikovskij
Diváci:
Karel Jedlička