Lipt. Mikuláš – Michalovce | 1:7 (kon.) | | | Nové Zámky – Detva | 3:4 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 9:2 (kon.) |
B. Bystrica – Trenčín | 1:5 (kon.) | | | Miškovec – Košice | 2:7 (kon.) | | | HC Slovan – Nitra | 5:4 (kon.) |
Vlci Žilina – Skalica | 7:1 (kon.) | | | Levice – Dubnica | 4:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Topoľčany | 2:1 (po pr.) |
Humenné – Martin | 3:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Trnava | 3:5 (kon.) |
Bratislava Capitals – Dornbirn | 2:3 (kon.) |
Třinec – Mladá Boleslav | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Litvínov – Motor ČB | 3:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Plzeň | 1:5 (kon.) |
Liberec – Zlín | 2:4 (kon.) | | | Sparta Praha – Kometa Brno | 6:1 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – Vítkovice | 3:2 (kon.) |
Novosibirsk – Jaroslavľ | 3:4 (po pr.) | | | Barys – Viťaz | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Čerepovec – Omsk | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Kazaň – Jekaterinburg | 2:0 (kon.) |
po s.n. (1:0)
Barys Nur-Sultan
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Martin Augustin
Góly a asistencie:
40. Frattin (Sagadejev, Michajlis), 44. R. Starčenko (Michajlis), rozh. náj. Varone – 5. Hultström (Malychin, Daugavinš), 34. Daugavinš (Dergačov)
Rozhodca: Fatejev, Judakov – Ivanov, Novikov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Mattias Tedenby (VTZ)
0:0 Dmitrij Grents (AST)
2. séria:
0:0 Danila Mojsejev (VTZ)
0:0 Jakob Lilja (AST)
3. séria:
0:0 Kaspars Daugavinš (VTZ)
0:0 Anton Sagadejev (AST)
4. séria:
0:0 Ivan Laričev (VTZ)
0:0 Roman Starčenko (AST)
5. séria:
0:0 Alexandr Sjomin (VTZ)
1:0 Phil Varone (AST)
Barys Nur-Sultan:
Ortio (H. Karlsson) – Samat Danijar, Heatherington, Metalnikov, Kleščenko, Makljukov (A), Orechov, Gajtamirov – Varone, Frattin, Musorov – Videll (A), Valk, Lilja – R. Starčenko (C), Sagadejev, Michajlis – Petuchov, Grents, Akolzin – Šestakov.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (Todykov) – Jeřábek, Pylenkov, Katičev, Hultström, Golovkov (A), Borodkin, Voronkov – Danforth, Daugavinš (A), Tedenby – A. Sjomin (C), Malychin, Mojsejev – Grebenščikov, Dergačov, Šaporev – Smolin, V. Popov, Laričev – Ivanjuženkov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (Todykov) – Jeřábek, Pylenkov, Katičev, Hultström, Golovkov (A), Borodkin, Voronkov – Danforth, Daugavinš (A), Tedenby – A. Sjomin (C), Malychin, Mojsejev – Grebenščikov, Dergačov, Šaporev – Smolin, V. Popov, Laričev – Ivanjuženkov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Fatejev, Judakov – Ivanov, Novikov
Diváci:
Jakub Jeřábek (VIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 28:13
Střely na branku – 25:42 (8:10, 9:10, 6:15 – 2:7)
Zblokované střely – 10:18
Vyhraná vhazování – 28:39
Trestné minuty – 8:10
Hity – 16:14
Autorem vítězné branky je PHIL VARONE.