Vlci Žilina – Skalica 7:1 (kon.) | Levice – Dubnica 4:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 2:1 (po pr.)
Humenné – Martin 3:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Trnava 3:5 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:5 (2:1, 1:1, 0:3)
HK Gladiators Trnava
Nedeľa 06.12.2020, 18:00 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 9. kolo

Trnava túto tretinu vyhrala v pomere 0:3 Otočila skóre a berie si domov možno nečakaný plný bodový zisk. Domáci v závere robili školácke chyby. Nervozita sa prejavila i v zakončení, keď sa im nepodarilo skórovať z veľkých šancí, zajtra si však môžu napraviť chuť v zápase proti 18- ke národného mužstva. Ja sa s Vami Lúčim a prajem pekný večer. (20:16:57)

59:37
    Beží posedná minúta tretej tretiny.

58:30
    Trnava dala gól!
    Nedáš dostaneš, po ďalšej zbytočnej strate puku, keď Romaňák nedokázal vyhodiť čistý puk. Kohút sa v krátkom čase presadil po druhý krát.
    Asistencia : Kukumberg

57:14
    Spišiaci prečítali prihrávku pri striedačke súpera a črtala sa gólová šanca, ktorá ostala nepremenená zbytočnou prihrávkou.

56:39
    Tyczynskí to zobral do vlastných rúk a sám sa rútil cez celé ihrisko, no zakončiť už nestihol.

55:02
    Mužstva striedajú a Trnava znova zaskočila súpera pri rozohrávke, zdĺhavého čakanie za bránou skončilo zbytočným vyhodením puku.

53:31
    Zo zápasu, kde bol domáci celok za jasného favorita, je tu dráma ako hrom a aucajder má momentálne v rukách všetky tronfi, Spišiaci však závery zápasov majú silné. Zatiaľ rozdielový gól, dal Kohút.
    Asistencia: Gánz.

51:55
    Spišiaci získali puk, no sú iba v strednom pásme, súper im veľa nedovolí a majú to smerom dopredu veľmi náročné.

51:11
    Obrovská šanca domácich, najväčšia v tejto tretine, no Matej brankára neprekonal ani z bezprostrednej blízkosti.

50:01
    Trnava má v týchto chvíľach na vrch a nie, len mentálne. Zrazu i nohy dostali kyslík a silu. Za takýto výkon si rozhodne zaslúžia bodovať.

49:19
    Hollý sa nemôže sťažovať na nedostatok práce, po strele z pravého medzikružia, ostal roztiahnutý ako žaba, no súper ho neprekonal. Dorážku nedopustil.

48:47
    Pritvrdzuje sa, no stále je to v rámci pravidiel, ani jedna strana nechce urobiť chybu s vedomím, že v tomto časovom úseku sa môže o všetkom rozhodnúť.

48:15
    Spišiaci stroskotali na obrannej modrej pri zakladaní ďalšieho útoku.

47:55
    Ivanovič, si vykorčuľoval a znížil strelecký uhol, následne si puk prikryl a prerušil hru.

47:23
    Spišiaci zaznamenali dve rýchle strely z hĺbky pásma, no obe boli nepresné a takto to zatiaľ na gól nevyzerá.

46:17
    Krátky tok medzi hry, príde vhod viac východniarom, pasovačku pri mantinely ako z prvej tretiny, sme tu už dávno nemali.

45:38
    Hollý si pripísal ďalší dôležitý zákrok.

45:05
    Trnavá je dravá a ide si za víťazstvom, momentálne všetko otáčajú do útoku a strieľajú zo všetkých strán.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Hvila (Tyczynskí), 15. Černý (Fabián., Jakúbek), 37. Černý (Hančák) – 4. Jaša (Klema), 24. Kamenicky (Antonov), 42. Schmidt (Antonov), 54. Kohút (Gánz), 59. Kohút (Kukumberg)

HK Spišská Nová Ves: (Hollý, Šimo)
    Hančák- Chovan, Jakúbek, Vartovník, Džugan, Fabián-, Romaňák, Matej, Černý, Piačka, Korenko- Petrek, Hvila Tyczynski, Rapáč, Grec-, Tomala, Olejník, Koky, Novák

HK Gladiators Trnava: Ivanovič,(Kožiak)
    Štepanovský- Schmidt, Klema, Matejka, Jaša, Ganz- Kamenický, Antonov, Kohút, Kukumberg, Mrázik, Španko, Trnka ,Šišolák, Marguš, Špankovič, Beneš, Kundrik, Hrbáčik, Neuwirth

Rozhodca: Korba, Kalina- Ščurka, Kovalčík