KHL
Kazaň – Jekaterinburg 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 3:1 (kon.) | D. Moskva – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Helsinki – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Petrohrad – Ufa 3:2 (po pr.) | Viťaz – S.Moskva 1:3 (kon.)

Andrej Šustr (KUN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:47
    Dávid Bondra (KUN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:24 (21:09:09)

Máme tady konec zápasu! Vposlední části padla už jen jedna branka, a to hned v první minutě. Prosadil se Zyrjanov a navázal tak na skvělý konec druhé třetiny v podání domácího týmu. Jelikož se Kunlunu už nepodařilo vyrovnat, dva body zůstávají v Lotyšsku. Riga tak po několika prohrách v řadě konečně vyhrála, ale i tak má po 23 zápasech teprve 10 bodů a to stačí jen na poslední místo tabulky.

59:56
    Ještě jedna tvrdá rána od modré. Galimov ale natáhl lapaču do vzduchu a puk v ní ukryl. Pravděpodobně poslední buly tohoto zápasu.

59:50
    Po ráně Ethana Wereka musel zasahovat právě brankář Galimov, který nechtěl nic riskovat a puk raději skryl. Vhazuje se tedy před ním.

59:30
    Poslední půl minutka hry do konce třetí třetiny. Oba týmy dolujou kotouč z chumlu hráčů za brankou Galimova.

59:10
    Stoljarov odpálil kotouč směrem k prázdné brance, ale netrefil ji, takže se píská icing.

59:03
    Šikin už je na lavičce, Kunlun tedy bez brankáře a s odkrytou klecí. Do konce zbývá 57 sekund a vhazuje se před Galimovem.

58:42
    Kunlun se dostal do pásma, ovšem za brankou ztratil puk a na nějaké ohrožení soupeře gólem to tak nevypadá.

58:18
    Lotyši si neponechali puk a vyhodili ho až k Šikinovi, následně jeli bleskurychlým tempem vystřídat.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Rychlou a zajímavě vypadající kombinaci Kunlunu tentokrát nezmařil nikdo z hráčů Rigy, ani brankář Galimov, ale ofsajd na modré čáře.

56:56
    Domácí cvhíli kombinovali v pásmu, ale následně to pokazili a museli ho opustit. Po zisku kotouče ho chtěl zpáky získat Gračov, jenže ten poslal puk přes polovinu a pískal se icing.

56:18
    Mamčicsova rána vypadala nebezpečně, ale naonec jen prosvištěla kolem brankáře do zadního mantinelu

55:53
    Nyní to od hostů byl ospíše jen takové nahození od modré čáry, než plnohodntná střela. Puk si berou domácí.

55:21
    Nepřesná přihrávka na křídlo v podání domácího týmu. Následně Kunlun ukázal rychlý výpad do pásma, kde se ale nedostal ke střele.

54:45
    Mitchell nahodil kotouč do pásma, ale už se k němu nedostal a soupeř ho odstavil.

54:02
    Kunlun získal po nedorozumění lotyšů v útočném pásmu kotouč a vyal se na druhou stranu. Zakončení rudé hvězdy ale v posledních chvílích vázne.

53:38
    Hra se na chvíli přeruší. Puk totiž po odrazu o některého z hráčů opustil ledovou plochu.

Jiří Polášek

Góly a asistencie: 3. Dārziņš (Murray, Dzierkals), 22. Murray (Dzierkals, Indrašis), 39. Indrašis, 40. Zyrianov (Scarlett), 41. Zyrianov (Indrašis, Sund) – 6. Foo (Monachov, Lofquist), 9. Nikolišin (Sproul, Monachov), 36. Wellman (Shinkaruk, Lofquist)

HC Dinamo Riga: McIntyre (10. S. Galimov) – Sund, Scarlett, Murray, Zile, Mamčics, Ellis, Ošenieks – Lipon, Z. Mitchell (A), White – Indrašis (A), Levin, Dārziņš (C) – Skvorcovs, Gračov, Zyrianov – Stoľarov, Berzinš, Dzierkals – Švanenbergs.
    Kunlun: Šikin (Saprykin) – Sproul, T. Murphy, Lofquist, Baldajev, Šustr (A), Pedan, Starikov – Toropčenko, Lockhart (C), Werek – Wong, Nikolišin, Foo – Kristo, Wellman (A), Shinkaruk – Monachov, Foo, Bondra – Bakanov.