KHL
Kazaň – Jekaterinburg 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 3:1 (kon.) | D. Moskva – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Helsinki – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Petrohrad – Ufa 3:2 (po pr.) | Viťaz – S.Moskva 1:3 (kon.)

Roman Will (Čeljabinsk): 25 zákroků; úspěšnost zákroků 96,15%
    Jakub Krejčík (Jokerit): 1 střela na branku; 2 hity; čas na ledě: 21:26 (19:48:01)

Střely na branku ve třetí třetině: 8:8!
    Střely celkem v zápase: 26:24!

A taky jej ztratili velmi rychle. Hostům stačily necelé tři minuty ve třetí třetině, aby zcela rozhodli o svém vítězství a po dlouhé době poráží Jokerit! Domácí dlouho vedli, ale nyní se přesvědčili, že hrát jen na jednu získanou branku, je často nevyzpytatelné.

59:54
    Jokerit se zmocnil puku ve středním pásmu a hráč už jen odpálil puk na branku, domácím ví, že tento zápas ztratí.

59:23
    Šance domácích se nyní rapidně snížily. Za držení je vyloučen Jesse Joensuu.

59:12
    Návrat se jim podařil rychle, Will vyrazil pokus z levého úhlu.

58:48
    Čeljabinsk vzduchem vyhazuje puk a Jokerit musí znovu přes modrou čáru svého soka.

58:30
    Prázdná branka domácích a ti to nyní zkouší v šesti hráčích!

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu. Jokerit zakládá útočnou akci.

57:27
    Traktoru se nyní podařilo přesunout hru zpět před Lindbäcka, který nyní čelil střele od modré čáry.

56:36
    Helsinky se snaží napadat svého soupeře v jeho pásmu a zavřít tento prostor. Částečně se jim to daří, ale Willa zatím nezaměstnávají.

55:26
    Čeljabinsk ale má po celý zápas velmi dobrý pohyb po ledové ploše a daří se jim rozbíjet hru svého soka.

55:00
    Závěrečných pět minut zápasu a helsinský celek nyní dá vše, co má do útočení.

53:42
    Brankář Jokeritu má puk ve své náruči a zatím to nevypadá, že by se domácí nadechovali k závěrečnému náporu.

53:29
    Traktoru stačily necelé tři minuty, aby se dostatečně přiblížil k dnešnímu vítězství a po hodně dlouhé době si vyšlápli na Jokerit.
    51:32 Vjačeslav OSNOVIN - 1:3

51:32
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Tak to se podívejme. Hra domácích se jakoby zcela propadla. Švarjov našel na pravém straně volného VJAČESLAVA OSNOVINA, který mířil pod horní tyč a Čeljabinsk rázem vede dvou brankovým rozdílem. Asistence: Arťom Švarjov a Dmitrij Ogurcov.

51:27
    Nutno říci, že hosté naposledy Jokerit porazili v roce 2015!

Adam Dořák

Góly a asistencie: 28. Joensuu (Pakarinen, O'Neill) – 49. S. Garejev (Polygalov), 51. Kosov (Avcin, Karlin), 52. Osnovin (Švarjov, Ogurcov)

Jokerit Helsinki: Lindbäck (Kalniņš) – Lehtonen, Pudas, Lööv, J. Krejčík, A. Grant, Järvinen – Joensuu (A), Tolvanen, Haapala – Regin, Nicklas Jensen, Norman – O'Neill (A), Halme, Pakarinen – H. Ikonen, Mäenalanen, Anttila (C).
    Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Manuchov, Pilut, Karpuchin, Tělegin, S. Garejev, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko – Kravcov, Byvaľcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Åberg – Osnovin, Polygalov (A), Švarjov – Kosov, Karlin, Avcin.

Diváci: 3 287