Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (po pr.) | Jaroslavľ – Barys 7:2 (kon.) | Nižnekamsk – Red Star Kunlun 6:3 (kon.)
Novgorod – Kazaň 2:6 (kon.) | CSKA Moskva – S.Moskva 3:4 (po pr.) | Helsinki – Petrohrad 1:4 (kon.)
Omsk – Soči 3:2 (kon.) | Viťaz – D. Moskva 1:2 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:6 (1:2, 1:1, 0:3)
Ak Bars Kazaň
cz Utorok 10.11.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:31:19)

Československá stopa v utkání:
    Do hry nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.

Střely na branku: 32 – 44.

Mužstvo z Tatarstánu si upevnilo postavení na čele Východní konference, když si na liduprázdném stadionu Nižného Novgorodu připsalo už čtvrté vítězství v řadě. Torpedo šlo zkraje zápasu do vedení, ale během první přestávky už prohrávalo 1:2. Na další zásah Judina sice zareagoval Čechovič, ale to už bylo v domácím podání vše. Michail Gluchov v 47. minutě uklidnil Bars gólem na 4:2, načež se ještě stihli prosadit Dawes a Burmistrov.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:56

57:52
    Azevedo má klid na export puku z obranného pásma. V závěrečných vteřinách utkání už o nic moc nejde.

56:56
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Alexej Melničuk – 2 min., zdržování hry).
    56:56 Alexandr BURMISTROV - 2:6

56:56
    Kazaň vstřelila branku!
    Krátce po pátém gólu slaví hostující střídačka dokonce šestou trefu do černého! Voronkov z červené čáry oslovil ALEXANDRA BURMISTROVA, jenž na levé straně přebruslil obránce a přesnou střelou na zadní tyč nedal Melničukovovi žádnou šanci. Asistence: Michail Voronkov.
    55:42 Nigel DAWES - 2:5

55:42
    Nádherná přesilovková souhra znamená definitivní konec domácích nadějí! Azevedo nahrál Da Costovi, jehož přihrávka podél brankové čáry našla u zadní tyče NIGELA DAWESE a ten zprava spolehlivě překonal přesouvajícího se gólmana. Asistence: Stéphane Da Costa, Justin Azevedo.

55:33
    Da Costa napřáhl a potrápil Melničuka, který měl u levé tyče značné komplikace se zákrokem.

55:10
    Torpedo hosty do šancí nepouští, nicméně necelých pět minut před koncem mu to moc platné není.

54:22
    Daniil Iljin spálil velkou šanci na potřebné snížení! V úniku trefil pouze lapačku brankáře Reideborna.

53:59
    Moc pochval si Miele po skončení zápasu asi nevyslechne. Už potřetí totiž míří v této třetině na trestnou lavici.

53:50
    Miele se už připravoval na střelu do odkryté branky. Jedna z obráncových hokejek přihrávku přes šířku hřiště na poslední chvíle ztečovala.

53:28

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 5. Gončaruk (Belevič), 28. Čechovič (Miele) – 8. M. Gluchov (Judin), 13. Žuravljov (S. Da Costa, V. Tichonov), 25. Judin (V. Tichonov), 47. M. Gluchov (Burmistrov, Rukavišnikov), 56. Dawes (S. Da Costa, Azevedo), 57. Burmistrov (Voronkov)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Melničuk (Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Marin, Mišarin, Ručkin, Bobrjašov – Žafiarov (A), Miele, Čechovič – Der-Argučincev, Kloos, Šenfeld (C) – Gončaruk, Belevič, Szwarz – Veriajev, Iľjin, Urakov (A).
    Ak Bars Kazaň: Reideborn (Miftachov) – Judin, Ľamkin, Pedan, Rukavišnikov, Wikstrand, Žuravljov, Lučevnikov – K. Petrov, Azevedo (C), Jemec – Voronkov, Cormier, Galijev – V. Tichonov, S. Da Costa, Dawes – M. Gluchov (A), Burmistrov, Lukojanov (A) – Safonov.

Rozhodca: Bělov, Kulakov – Nikolajev, Stroganov