Brighton – Burnley 0:0 (kon.) | Southampton – Newcastle 2:0 (kon.)
Southampton FC
2:0 (1:0)
Newcastle United
Piatok 06.11.2020, 21:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 8. kolo

Druhý polčas ponúkol rovnako jeden presný zásah. Dočkali sme sa ho však až v 82. minúte, na 2:0 vtedy zvýšil Armstrong a tak Southamton zvíťazil týmto výsledkom nad Newcastlom United. V podstate celý druhý polčas domáci pohodlne kontrolovali a tri body sú zaslúžené.

Ďakujem vám za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok neskorého večera a dobrú noc! (22:51:46)

90+3

90+2
    O osude tohto zápasu je už rohodnuté, tri body zostanú doma.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90
    Žltú kartu dostáva Sean Longstaff (Newcastle United).

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu je už čoskoro minulosťou. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Theo Walcott, prichádza Shane Long.

87
    Sme už v samom závere tohto zápasu. Už to teda vyzerá, že domáci získanú tri body.
    86. Joelinton (NEW)

86
    Vôbec prvá veľká šanca hostí prichádza až teraz! Lewis našiel presným centrom Joelinton, ten sa prezentoval peknou hlavičkou, ale brankár McCarthy výborným zákrokom drží čisté konto!

85
    Southampton zahrával rohový kop, ale center od rohovej zástavky nebol nijak nebezpečný.

84
    Ukazuje sa však, že Newcastle ešte tento zápas nevzdáva, ale začína sa prebúdzať zrejme už neskoro.

83
    Konštatovať, že je už rozhodnuté je asi na mieste. Domáci stále jasne dominujú a hostia už zrejme tento zápas budú len dohrávať.
    82. Stuart Armstrong (SOT) - 2:0

82
    Southampton dal gól!
    Domáci sa dočkali druhého gólu v tomto zápase a to celkom zaslúžene! Gól je však pre hostí z kategórie lacných a zbytočných, pretože hosťujúca defenzíva, konkrtétne Longstaff zbytočne stratil loptu vo vlastnom pokutovom území a STUART ARMSTRONG dopravil loptu do siete – 2:0!

81
    Saint-Maximin zostáva po ostrom strete ležať na trávniku a hra je prerušená. Uvidíme, či hosťujúci futbalista bude môcť v tomto zápase pokračovať.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Dočkáme sa ešte presného zásahu?

79
    Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Jacob Murphy, prichádza Joelinton.