Thomas Almeida - Jonathan Martinez Vítěz: Martinez (kon.) | Claudio Silva - James Krause Vítěz: Krause (kon.)
Jim Crute - Modestas Bukauskas Vítěz: Crute (kon.) | Katlyn Chookagianová - Jessica Andradeová Vítěz: Andradeová (kon.)
Brian Ortega - Čang Sung Jung Vítěz: Ortega (kon.)
koniec udalosti
Claudio Silva - James Krause

Vítěz: Krause

cz Nedeľa 18.10.2020, 01:48 • Fight Island, Abú Zabí • UFC
Predzápasové kurzy
   
  On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. Sledujte i další zápasy tohoto galavečera. (02:11:08)
   
  V tomto utkání vítězí jednomyslným rozhodnutím sudích James Krause. I přes zápasové zranění kolene dokázal předvést technicky vytříbený výkon, kterým kontroloval zběsilé údery svého brazilského soupeře. V celém střetnutí jsme neviděli jedinou ránu, která by s kterýmkoliv bojovníkem otřásla, nicméně kontrola oktagonu a celkově větší kadence ze strany Krause nakonec rozhodly o finálním výsledku. Raduje se americký zápasník.
   
  Vítěz: James Krause (na body – jednomyslné rozhodnutí)
   
  05:00
  Konec zápasu
   
  04:25
  Malátným pohybem lákal Brazilec Krause do pasti, ovšem nepovedlo se mu trefil úder z krátké vzdálenosti rovnou na bradu.
   
  03:43
  V předposlední minutě zápasu zkusil Krause přejít do svého prvního takedownu, ale hru na zemi v tomto duelu zřejmě neuvidíme. Brazilec se taktéž ubránil.
   
  03:02
  Claudio Silva se vší silou položil do své levačky, Krause ale výborně blokuje. Třetí kolo přináší nejmenší počet přesných ran, body by ale měly jít za Krausem.
   
  02:25
  Krause zkouší postavení soupeře rozhodit častým naznačováním, zřejmě by chtěl utkání obohatit o finiš, jenže Brazilec mu nedává prostor k rozhodujícímu úderu.
   
  01:42
  Tentokrát Krause u rozhodčího Bosackiho reklamoval vystrčené prsty Silvy. Sudí tak upozorňuje brazilského bojovníka.
   
  01:18
  Krause trefil z ústupu velmi slušnou pravačku, jenže by to chtělo delší kombinaci.
   
  00:42
  Pohyb Krause není ideální, za což jistě může zraněné koleno. Ale tento zápas nevzdává. Brazilec nicméně zkušeně vycítil problém svého soupeře a rozdává calfkick.
   
  00:12
  Krause zachytil přiskočený kop Silvy, jenže pak si nepohlídal rychlý jab Brazilce a byl rád, že to dopadlo relativně neutrálně.
   
  00:01
  Začátek 3. kola
   
  05:00
  Konec 2. kola
   
  04:22
  No a podívejme se. Brazilec konečně trefil svůj zběsilý hák a Krause musí hlídat své postavení, jinak ho Silva tvrdě potrestá.
   
  03:33
  Krause má utkání pod kontrolou a parádně se vyhnul dalšímu pokusu o takedown. Že by ale Američan bodoval, to se ve druhé rundě určitě tvrdit nedá.
   
  03:10
  Je vidět, že Silva má knockoutový úder, jenže od jeho trefení je na míle daleko. Krause sám čeká na výraznější akci.
   
  02:02
  Silva se snaží o aktivitu, jenže Krause jeho neortodoxní pohyb zvládá číst. Sám sice nyní nerozdává, ale kondičně je na tom určitě lépe než Brazilec.
   
  01:42
  Krause jen o pár centimetrů promáchl svůj pravý hák. Kdyby ho trefil, mohlo být vymalováno, protože Silva znovu zcela zbytečně přepadl do úderu.

  Patrik Czepiec

  Lukasz Bosacki