20 17 25 25 15
Česko
2
25 25 16 19 9
cz Nedeľa 27.09.2020, 18:30 • Sportovní hala Kuřim • Mistrovství Evropy do 20 let • Skupina 1

15:9
    Je rozhodnuto! Vodička to chtěl poslat tvrdou ranou, jenže trefil jen bloky a míč padá na českou půlku! Škoda, Češi vedli 2:0 na sety...

13:8
    Češi nyní hráli parádně v obraně, ale ani to nestačilo! Srbsko je dva míče od vítězství.

25:19
    Vítězem této sady je Srbsko! To předvedlo další povedený útok, který končí na lajně. Dnes uvidíme rovnou pět setů a každý tým má alespoň bod.

24:18
    Srbsko má rovnou pět setbolů!

25:16
    Tato smeč byla tečována, a tak Srbsko využívá svůj druhý setbol a posílá zápas do čtvrtého setu! Nejspíše to bude ještě dramma.

18:13
    Eso na srbské straně!

17:25
    Češi vítězí i v druhém setu, když znovu využívají první setbol! Míč se znovu dotkl konstrukce po špatném příjmu srbského hráče!