Ukrajina – Švajčiarsko 2:1 (kon.) | Nemecko – Španielsko 1:1 (kon.)
cz Štvrtok 03.09.2020, 20:45Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 4
    68. Olexandr ZINČENKO - 2:1

68
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Domácí Ukrajina se dostává do vedení! Po rychlém protiútoku dostal přihrávku do proti noze OLEXANDR ZINČENKO a parádní technickou střelou poslal míč pod břevno!
    42. Haris SEFEROVIĆ - 1:1

42
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Švýcarsko se dočkalo branky ještě před poločasovou přestávkou! HARIS SEFEROVIČ napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti a parádní dělovkou dopravil míč do dolního rohu!
    14. Andrij JARMOLENKO - 1:0

14
    Domácí Ukrajina se dostává do vedení! Po krásné akci vedené po pravém křídle vypálil v pokutovém území Olexandr Tymčyk, jehož ránu vyrazil Sommer jen před sebe. Tymčyk míč doběhl, předal jej ANDREJI JARMOLENKOVI a ten patičkou otevřel skóre!