Třinec – Olomouc B 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Vyšehrad 0:0 (zruš.) | Linz – Senica 0:2 (kon.)
Kisvárda – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Chrudim – Pardubice 3:2 (kon.) | Slovácko – Slovan Bratislava 4:3 (kon.)
Jablonec B – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 4:1 (kon.)
LASK Linz
0:2 (0:0)
FK Senica
Streda 29.07.2020, 16:00 • Raiffeisen Aréna • Prípravný zápas

V druhom polčase už góly padli, slovenský celok FK Senica strelil dva góly zásluhou Fotra a Buchela a tak v Rakúsku zaznamenal výhru nad LASK Linz! (17:48:32)

90

85
    Senica dala gól!

V 85. minúte hostia navyšujú svoje vedenie o čo sa postaral JAKUB BUCHEL – 0:2!

72

V 72. minúte otvára skóre stretnutia hosťujúci OSKAR FOTR – 0:1!

46

V prvom polčase napokon gól nepadol.

45

Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, zo zápasu Vám prinesieme iba informácie o zmenách skóre, respektíve konečný výsledok. Ďakujeme za pochopenie.

1

LASK Linz:

1. polčas:Schlager – Wiesinger, Renner, Michorl, Balic, Trauner, Holland, Ranflt, Raguz, Andrade, Sabitzer

2. polčas: Gebauer – Aigner, Reiter, Ramsebner, Müller, Wostry, Plojer, Haudum, Grigic, Madsen, Celic

FK Senica: Fryšták – Kozlovský, Nemec, Didiba, Olafsson, Moses, Marie, Addo, Duda, Piroska, Fotr

Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá LASK Linz a FK Senica. Zápas a tak aj tento prenos sa začina o 16:00.

Len nedávno sa skončila naša najvyššia futbalová súťaž – Fortuna liga a po nej aj 2. liga. Do štartu týchto dvoch súťaží veľa času nezostáva, druhá liga začína už tento týždeň, Fortuna liga o týždeň neskôr. Preto sú v plnom prúde prípravy všetkých celkov, ktoré sú účastníkmi spomínaných súťaží.

LASK Linz
    Rakúsky celok hráva najvyššiu futbalovú súťaž v tejto krajine. V uplynulej sezóne Linz vyhral základnú časť, ale v skupine o titul napokon skončil až na 4. mieste a čaká ho tak kvalifikácia o Európsku ligu. Prípravu odšartuje Linz práve so Senicou a o týždeň ho čaká osemfinálový súboj v Európskej lige proti Manchesteru United.

FK Senica
    Slovenský celok je už tradičným účastníkom Fortuna ligy. V uplynulej sezóne zvládol súboje v skupine o záchranu a minulú sobotu odštartoval prípravu na nový ročník. Prvé dva prípravné zápasy dopadli pre Senicu úspešne, zaznamenala dve výhry.

Pred vyše piatimi rokmi sa už tieto dva tímy stretli tiež v príprave, zrodila sa výhra Linzu 1:0. Aj v tomto zápase bude rakúsky celok favorit, ale v príprave sa vedia zrodiť aj prekvapenia.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 72. Fotr, 85. Buchel

LASK Linz: 1. polčas: Schlager – Wiesinger, Renner, Michorl, Balic, Trauner, Holland, Ranflt, Raguz, Andrade, Sabitzer

Náhradníci: Slančík – Šalata, Barbora, Lukáčik, Kučera, Totka, Mašulovič, Buchel J., Yenne, Bajič.

Diváci: bez divákov